JİTEM itirafçısı Aygan'ın şüpheli kazası

Kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre Abdülkadir Aygan yönetimindeki araç virajlı bir yolda bir otomobilin sıkıştırması sonucu geçtiğimiz hafta şarampole yuvarlandı. Kontrolden çıkan araç önce büyük bir kayaya sonra da ağaca çarparak durdu.

Gündem 14.09.2012, 13:13
JİTEM itirafçısı Aygan'ın şüpheli kazası

Kişisel internet sitesinden yaptığı açıklamaya göre Abdülkadir Aygan yönetimindeki araç virajlı bir yolda bir otomobilin sıkıştırması sonucu geçtiğimiz hafta şarampole yuvarlandı. Kontrolden çıkan araç önce büyük bir kayaya sonra da ağaca çarparak durdu. Olayda araç hurdaya dönerken, baygınlık geçiren Aygan, olaya tanıklık eden yaşlı bir çiftin polisi aramasıyla hastaneye kaldırıldı.

 
Polis kazanın sabotaj olup olmadığını araştırıken, Aygan'ın sağlık durumunun iyi olduğu, kazayı hafif sıyrıklarla atlattığı öğrenildi.
 
Kazanın şüpheli olduğunu dile getiren Aygan, "Son vasiyetim, şayet başıma bir kötülük gelirse, öldürülürsem hiç kimseyi suçlamayın. Sadece şahsımı suçlayın 'rahat durmadı, dilini tutmadı, doğruyu söylemek ona mı düşmüştü?' deyin." ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@