İstanbul'da iddialar üzerine seçim operasyonu!

Büyükçekmece'ye seçim öncesi 11 bin 186 kişinin ikamet kaydının taşındığı iddiaları üzerine polis bu sabah operasyon başlattı.

İstanbul'da iddialar üzerine seçim operasyonu!

İstanbul Büyükçekmece'ye seçim öncesi 11 bin 186 kişinin ikamet kaydının taşındığı iddiaları üzerine polis bu sabah operasyon başlattı.

Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde toplanan polis ekipleri, belirlenen adreslere giderek tespitler yapıyor.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Büyükçekmece'ye il ve ilçe dışından taşınan kişilerin ikamet adresi olarak anaokulu, TIR garajı, boş arsalar, inşaatların gösterildiğini söylemişti.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2019, 10:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
serhat
serhat - 12 ay Önce

yazıktır ayıptır yaa bu habermi peki cemal enginyurt un biz kaybettik istanbuldan anadoluya 567 bin ikamet taşındı beyanatını nereye koyacaksınız biz kendi yani cumhur ittifakı kendi stratejimizle kaybettik diyor ayıp günah milletle dalga geçmeyin imamoğlu istabul bb belediye başkanıdır

İ.B61
İ.B61 - 12 ay Önce

seçmen listeleri asılı iken itiraz etmediniz itiraz eden muhalefet in itirazlarını kabul etmediniz.kaybettiniz ağlamayın bu millet herşeyin farkında atı alan üsküdar ı geçti.İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SAYIN EKREM İMAMOĞLUDUR.

No  name
No name @İ.B61 - 12 ay Önce

Millet neyin farkinda Bu chp düyünü degistiri ana huyunu degistirmez

azçok
azçok - 12 ay Önce

öküzün altında buzağı arama

Ahmet Rıza Güner
Ahmet Rıza Güner - 12 ay Önce

Yeni mi farketmişler? Daha önce olmamış mı hiç? Önceki seçimlerde muhalefet bas bas bağırırken, küçük iki odalı evlerde 2000 seçmen var derken nerdeymişler? Geçin bunları anam babam. Artık çok geç.

Murat
Murat - 12 ay Önce

11 bin 186 kişinin ikamet kaydı yapılırken oranın yetkilileri bostan mı topluyordular? Yolgeçen hanı mı burası?

Ali Papa
Ali Papa - 12 ay Önce

Ocak ayında tutuklanan nüfus memurunun, Büyükçekmecede 354(ÜÇYÜZELLİDÖRT) sahte kayıt yaptığı açıklanmıştı.Şubat ayında, AKP adayı Mevlut U. canlı yayında: Bu konu bize intikal etti ve 730 (YEDİYÜZOTUZ) seçmen kaydı iptal edildi demişti. O olaylar AKP itirazı ile yapıldığı için iğnenin deliğinde olsa sahte ikametleri bulurlardı ya. Dün ve bugün yapılan baskınlar sadece ve sadece seçim iptalinde ve olağanüstü itirazlarında, argüman olsun diye yaptırılan algı operasyonlarıdır. YSK nın bunları yutmaması gerekir. Kedinleşen seçmen kütüğüne itiraz en hafif deyimiyle abesle iştigaldir ya.

ibraam
ibraam - 12 ay Önce

salya sümük ağlamayıo bırakın. Hükümet bu ülkede her türlü güvenlikten sorumludur. seçmen taşındıysa, içişleri nüfüs müdürleri sorumludur. Ziraat odalarınamı hesap soracağız. Bu iş Emniyet müdürünün camı açıp hırsız var diye cırlamasına benziyor.

Alp Türk
Alp Türk - 12 ay Önce

Ya İstanbul bizi alacak ya biz İstanbul'u Tarzan zorda...


SIRADAKİ HABER

banner513