HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı!

HDP'nin Dİyarbakır milletvekili Saliha Aydeniz kadın polisin kolunu ısırdı.

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı!
banner432

 Van’da izinsiz yürüyüş yapmak isteyen HDP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz, açtığı pankartı almaya çalışan kadın polis memurunun kolunu ısırdı.

HDP Milletvekili Leyla Güven’e destek vermek amacıyla Van’da bir araya gelen Van Milletvekilleri Muazzez Orhan, Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz, Hakkari Milletvekili Sait Dede ve Murat Sarısaç, Maraş Caddesi’nde yürüyüş yapmak istedi. Van Valiliğinin kararıyla 4 günlük süreyle basın açıklaması, oturma eylemleri, gösteri ve yürüyüşlerin yasak olduğu kentte, 4 vekil oturma eylemi başlatırken polis ise çevrede geniş güvenlik önlem aldı. 

Yürümek isteyen HDP'li vekillere polis izin vermezken, bu esnada Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz, açtığı pankartı almaya çalışan kadın polis memurunun kolunu ısırdı. HDP’li milletvekili tarafından ısırılan polis memuru darp raporu almak için hastaneye gitti.

Vekillerin etrafında güvenlik önlemi alan polis ekipleri, o sırada uyarılara karşı uzaklaşmayan 2 kişiyi de gözaltına aldı. 

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı!
HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı! 

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı! 

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı! 

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı! 

HDP'li vekil polisin kolunu ısırdı!


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozgur ata
Ozgur ata - 1 hafta Önce

Hemen kuduz asisi yaptirsin

Ahmet
Ahmet - 1 hafta Önce

Sadece hdp demeyiniz lütfen artık CHP li vekil diyebilirsiniz zira bi farkları yok

vatandaş rıza
vatandaş rıza @Ahmet - 1 hafta Önce

Çözüm süreci adı altında Habur sınır kapısında davul zurna ile teröristler karşılanırken,Oslo da pkk ile görüşülürken veya Diyarbakırda İbrahim Tatlıses ve Şivar Perver ile megri megri diye düet yaparken de iktidarda Chp vardı değil mi?

nokta
nokta - 1 hafta Önce

Türk Kürt ayrımcılığı Türkiye'nin sonu demektir. Türkiyeyi Irak ve Suriye'nin düştüğü tuzağa düşürmemeliyiz. Her TC vatandaşı kendisini 1. sınıf vatandaş olarak hissetmelidir. Aksini düşünen varsa ve bu düşünceleri için gayret sarf ediyorsa, bu vatanın bölünmesi için çalışıyor anlamına gelmektedir.

Tursun
Tursun @nokta - 1 hafta Önce

Ben kürdüm diyen herkes haindir burası Türkiye’dir etnik kökeni ne olursa olsun herkes Türk’tür sen ne anlatıyorsun

sifteri
sifteri - 1 hafta Önce

burada yapılan yorumlara şaşıyorum; beğenin veya beğenmeyin bu adamlar milletvekili ve bunları seçenler de en az sizin kadar TC vatandaşıdır ve temsil hakları vardır. bir polisin bunların kafasına cop ve biber gazi boca etmesi anormaldır

banner393

banner426

banner443

banner441