banner539

banner526

banner533

banner513

Feyzioğlu'ndan Tahir Elçi açıklaması

Haber61 – Haber Servisi – Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Tahir Elçin’nin Öldürülmesinin ardından açıklama yayınladı. Resmi İnternet sitesinden yapılan açıklamada Feyzioğlu, “ Diyarbakır Baro Başkanımız Av. Tahir Elçi uğradığı hain saldır

Gündem 28.11.2015, 13:49
Feyzioğlu'ndan Tahir Elçi açıklaması

Haber61 – Haber Servisi – Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Tahir Elçin’nin Öldürülmesinin ardından açıklama yayınladı. Resmi İnternet sitesinden yapılan açıklamada Feyzioğlu, “ Diyarbakır Baro Başkanımız Av. Tahir Elçi uğradığı hain saldırı sonucu katledilmiştir. Bu menfur saldırının sadece Başkanımız Tahir Elçi'ye yönelik olmadığı, ülke barışına, birliğine, dirliğine ve kardeşliğimize yapılan bir saldırı olduğu açıktır. Bu kurşun sadece kardeşimize değil, tüm Türkiye'ye sıkılmıştır, hepimize sıkılmıştır. Bize düşen tüm dünyaya birliğimizi, kardeşliğimizi hiç kimsenin bozamayacağını, hiçbir alçak saldırının bu amaca ulaşamayacağını göstermektir.”dedi.

Feyzioğlu, “Tüm baro başkanlarımızla birlikte bu kara günde Diyarbakır'da toplanmak üzere TBB Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak bugün saat 16.00'da derhal Diyarbakır'a hareket ediyoruz. Kardeşimiz, Baro Başkanımız Tahir Elçi'ye ve saldırıda hayatını kaybeden emniyet görevlisine Allah'tan rahmet, başta kederli ailesi ve sevenleri olmak üzere tüm meslektaşlarımıza ve milletimize başsağlığı, yaralılara da acil şifalar diliyoruz.”kelimelerine yer verildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@