Emekli Polis intihar etti

İzmir'in Buca İlçesi'nde, eşinden boşanan emekli polis Mustafa Bayraktar (56), iddiaya göre çocuklarının eğitimi için çektiği 37 bin TL krediyi ödeyemeyince bunalıma girip intihar etti. Olay, akşam üzeri, Yenigün Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süre önce

Emekli Polis intihar etti
banner432

İzmir'in Buca İlçesi'nde, eşinden boşanan emekli polis Mustafa Bayraktar (56), iddiaya göre çocuklarının eğitimi için çektiği 37 bin TL krediyi ödeyemeyince bunalıma girip intihar etti.

 

Olay, akşam üzeri, Yenigün Mahallesi'nde meydana geldi. Bir süre önce eşinden boşanan emekli polis Mustafa Bayraktar, tek başına yaşamaya başladı. Arkadaşının doğalgaz tesisat iş yerine giden Bayraktar, arkadaşı işe çıkınca telefonlara bakmak için iş yerinde kaldı. İş yeri sahibi dükkana döndüğünde Bayraktar'ın cansız bedenini, mutfakta doğalgaz borusuna asılı halde buldu.

 

Durumun bildirilmesi üzerine gelen polis, yaptığı araştırmada emekli polis Bayraktar'ın eşiyle ayrıldıktan sonra 2 çocuğunun eğitimi için çektiği 37 bin TL krediyi ödeyemediğini belirten not yazıp canına kıydığını tespit etti.

 

Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği bildirildi.

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner421