banner491

Demirtaş, " PKK elini tetikten çek"

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "PKK derhal eline tetikten çekmeli, tahkim edilmiş ateşkese uyacağını ilan etmeli" dedi. İşte Demirtaş'ın sözlerinden satır başları:   'Barış Mitingi' için gittiği Van'da konuşan HDP Eş genel başkanı Selahattin De

Demirtaş,
banner492
banner432

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "PKK derhal eline tetikten çekmeli, tahkim edilmiş ateşkese uyacağını ilan etmeli" dedi.

İşte Demirtaş'ın sözlerinden satır başları:
 
'Barış Mitingi' için gittiği Van'da konuşan HDP Eş genel başkanı Selahattin Demirtaş, silahların karşılıklı susması ve müzakereye başlanması için çalışılması gerektiğini belirtti ve "HDP olarak müzakerelerin yürütülmesini savunuyoruz" dedi.
 
Barışa dair adımların bu hafta atılmasını gerektiğini belirten Demirtaş, PKK 'ya da çağrıda bulundu. Demirtaş, "Bugün iki tarafa da sesleniyoruz. PKK derhal elini tetikten çekmeli, hükümet bir an evvel diyalog için hazır olduğunu beyan etmelidir" ifadelerini kullandı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
adil türk
adil türk - 4 yıl Önce

Sormazlarmı.

Daha önceleri neredeydinz.

Yemedimi.

Buda bir zaman kazanma manevrası olmalı.

ali duran
ali duran - 4 yıl Önce

Vay kaypak vay Pkk sizi tükürüğle boğar tükürüğle diyenler şimdide TSK elini tetikten çeksin diyor şu işe bak ya Pkk asker şehid etmezse sivilleri öldürmezse şantiye basıp işçileri öldürmezse iş makinalarını yakmazsa TSK zaten otomatikman elini tetikten çeker geri zekalı

engin canım
engin canım - 4 yıl Önce

Sen nalet bir insansın bir gün gelecek oda senin olacak

banner441

banner472