Danışmaz ''TS Yanlış Yönetiliyor''

Araklıspor eski Başkanı Mustafa Danışmaz yaptığı açıklamada “Bu gidiş Trabzonspor’un kaderi olamaz. Yönetim istifa etsin” dedi. Trabzonspor’un iyi yönetilmediğini, Sadri Şener ve yönetiminin kendi içinde güven duygusunu kaybettiğini vurgulayan Danışmaz “Ş

Danışmaz  ''TS Yanlış Yönetiliyor''
banner432

Araklıspor eski Başkanı Mustafa Danışmaz yaptığı açıklamada “Bu gidiş Trabzonspor’un kaderi olamaz. Yönetim istifa etsin” dedi. 

Trabzonspor’un iyi yönetilmediğini, Sadri Şener ve yönetiminin kendi içinde güven duygusunu kaybettiğini vurgulayan Danışmaz “Şike sürecini iyi idare edemediler, Futbol Federasyonu seçimlerinde yanlış tercihlerde bulundular, transfer politikalarını “bırakınız gitsinler, bırakınız geçsinler” mantığıyla uyguladılar.

Her şeyden önemlisi Trabzonspor’u “sıradanlaştırdılar”. Pahalı ve verimli olmayan yabancı transferleri ile kulübü adeta bir yabancı oyuncu  sığınağı haline dönüştürdüler.” dedi.

Gelinen süreçte yönetim yanlışlarının giderek arttığının altını çizen Danışman “Trabzonspor ben yaptım oldu” mantığıyla idare edilecek bir kulüp değildir. Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinde yüreği bordo-mavi sevgisiyle çarpan taraftarlarımızı daha fazla üzmeye hakları yok. Bir futbol şehri olan Trabzon’da insanları futboldan küstürdüler. Trabzonspor gibi bir kulüp kombine satamıyorsa, bu, taraftarın yönetime olan tepkisi olarak algılanmalı ve gereği yapılmalıdır.” dedi.

 

Açıklamalarında Sadri Şener ‘in kendini “tek ve vazgeçilmez” olarak gördüğünü iddia eden Danışmaz sözlerini şöyle tamamladı: “Trabzonspor hiçbir zaman yönetimsiz kalmaz. Kendilerini “tek ve vazgeçilmez” olarak görenler şunu bilsinler ki; Trabzonspor sahipsiz değildir ve olmayacaktır.

 Düşünebiliyor  musunuz? Sayın Başkan hem de medyanın önünde kendi yönetimini eleştiriyor, hatta alay eder gibi iğneliyor, Genel Sekreterine “kızgınım” diyor, “istifa etsin” diyor ve her ne hikmetse; istifası istenenle, istifa et diyen aynı yönetimde göreve devam ediyor.

 Bunun adı olsa olsa “körlerle sağırlar birini ağırlar” diyalogu olabilir. Gelinen bu süreçte yapmaları gereken şey: Kulübü daha fazla kaosa sürüklemeden bir an önce istifa etmeleri ve Trabzonspor’un önünü açmalarıdır.”

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tkbd61
tkbd61 - 7 yıl Önce

siz önce araklıspor u kurtarın

burak_han
burak_han - 7 yıl Önce

medyası taraftarı derken şimdide sizler çıktınız yönetimi istifaya çağıran.ts nin kendi içinden bukadar düşmadnı varken fb ile gs ile tff ile uefa ile uğraşmasına gerek yokki,1 senedir sesi soluğu çıkmayan sizler,başkan tek basına kaldığında destek vermeyen sizler,şimdi kalkmıssınız yönetimi,hocayı istifaya çağırıyorsunuz,şu sayfalarda öyle ileri zekalılar varki şenol güneşin hiçbirşey bilmediğini bile ida ediyorlar.hala utanmadan jaja ve engin gibi karaktersizleri konusanlar var,ve avrupa diyip gs nin yolunu tutan karaktersizleri tutanlar var.hey yavrum hey sizin gibi dost varken düşman aramaya ne hacet...

essuare
essuare - 7 yıl Önce

araklısporu ne hale getirdiklerinden belli.bir de akıl veriyor cok yazık.

BordoMaviTrb
BordoMaviTrb - 7 yıl Önce

Araklıspor eski Başkanı Mustafa Danışmaz efendi, senin ne haddine Sadri Şener i eleştirmek istifasını istemek, sizler şimdiye kadar susan sizlerin söz hakkı yoktur Trabzonspor üzerinde, bırakın bu leş kargalığı işinide Trabzonspor sahip çıkın !. Trabzonspor Taraftarı !

r baysan
r baysan - 7 yıl Önce

Sen gel baskan ol,istanbul takimlariyla iyi calisirsiniz!?!?!? Sonuna kadar TS yanindayiz.bir iki maclik trabzonsporlu istemiyoruz,trabzonu boluculer istanbul takimlarinin kapilari acik oraya.cok ornekleri var zaten.saygilar.

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Herkes bir şeyler söylüyor.Nedir bu kör dövüşü.Siz kimden yanasınız.Bu takım Türkiye ziraat kupasını ve süper kupayı kazanmış ve şampiyonluğu elinden çalınmış.Sizde yangına körükle gitmekten başka bişey yapmıyorsunuz.Trabzonspora asıl zarar veren bu tür beyanatlar verenlerdir.Şike zamanı ne yaptınız Takıma nasıl destek oldunuz.Şu anki yönetim giderse yerine kimi düşünüyorsunuz.Bunuda açıklayın.Öyle kuru kuru olmuyor.

kilimlispor
kilimlispor - 7 yıl Önce

MUSTAFA BASKANIN acıklamaları bence cok dogru ben sporun icinde ve trabzonsporun kongre uyesi olarak acıklamaların altına imzamı atarım bence yeni yuzler lazim

rukalı
rukalı - 7 yıl Önce

yeni gelen yönetim ne yapacak. şampiyonluğu mu getirecek fenere ceza mı verdirecek. bu milleti keriz mi zannediyorsunuz. diyecekleri tek şey şu: biz uğraştık ama zaten önceki yönetim yapması gerekenleri yapmamıştı. onun için olmadı. gelenlerde bu yönetim ve daha önceki yönetimler gibi taraftarı kandırmaya devam ederler.


banner421