Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Yozgat'ta yaralı köpeği tedavi ettirmek için hastane acil servisine götüren 9 yaşındaki Ömer Faruk Yıldırım'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından köpek hediye edildi.Yozgat'ta yaralı köpeği tedavi ettirmek için Yozgat Devlet Hastanesine götüren

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Yozgat'ta yaralı köpeği tedavi ettirmek için hastane acil servisine götüren 9 yaşındaki Ömer Faruk Yıldırım'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından köpek hediye edildi.

Yozgat'ta yaralı köpeği tedavi ettirmek için Yozgat Devlet Hastanesine götüren Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 3'üncü sınıf öğrencisi Ömer Faruk Yıldırım, İhlas Haber Ajansı tarafından haber yapılmasının ardından geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetlisi olarak Cumhurbaşkanı Külliyesine gitmişti. Külliye'de Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşen minik Ömer Faruk, Cumhurbaşkanı'ndan köpek istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan Ömer Faruk'un isteğini kabul ederek terrier cinsi köpek hediye etti.

Hediye edilen köpek AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ, Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı ve Belediye Başkanı Kazım Arslan tarafından minik Ömer Faruk'a ulaştırıldı. Köpeğine kavuşan Ömer Faruk, çok mutlu olduğunu belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'a teşekkür etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Bekir Bozdağ da Ömer Faruk'un çok duyarlı bir davranış sergilediğini belirterek, "Biz bir elçiyiz Sayın Cumhurbaşkanımızın Ömer'e hediyesini getirdik. Ömer Faruk Yozgatlıların da yüzünü ağartan güzel bir iş yaptı. Bütün insanlara örnek olan bir davranış ortaya koydu. Hayvanları seven onlara değer veren, insanları da zaten sever ve değer verir. Adeta bir insanlık dersi verdi Yaşı küçük ama yaptığı iş çok büyük adı gibi Ömer Faruk iyiyi, doğruyu ayır edebiliyor. Ayrıca cumhurbaşkanımızın dikkatini çekti, Yozgatımızın da adını duyurmuş oldu. Ömer Faruk'a teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımızın hediyesini kendisine takdim ettik" dedi.

Köpeğini alan Ömer Faruk ise çok mutlu olduğunu belirterek, "Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Anne Zahide Yıldırım ise Ömer Faruk'un yaralı bir köpeği tedavi ettirmek için hastaneye götürmesinden sonra basında yer aldığını belirterek, "Cumhurbaşkanımız bunu görmüş, bizi külliyeye davet etti. Çok mutlu olduk. Ömer Faruk Cumhurbaşkanımız ile konuştu. Cumhurbaşkanımız Ömer Faruk'a köpek hediye ettik. Kendisine çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan minik Ömer’i sevindirdi

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler