banner441

Cemil ipekçi'den Ak Parti'yi üzecek haber (!)

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde rüşvet ve yolsuzluk soruşturması ile sonrasındaki tutuklamaları ve açıklamaları değerlendirirken, "Bizleri yok sayanları bizler de seçimlerde yok sayacağız. Bir kez daha Ak Parti'ye oy yok" dedi.Yılın

Gündem 24.12.2013, 22:50
Cemil ipekçi'den Ak Parti'yi üzecek haber (!)

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde rüşvet ve yolsuzluk soruşturması ile sonrasındaki tutuklamaları ve açıklamaları değerlendirirken, "Bizleri yok sayanları bizler de seçimlerde yok sayacağız. Bir kez daha Ak Parti'ye oy yok" dedi.

Yılın büyük bölümünü geçirdiği Bodrum'da, kadınlarla atölye çalışmaları yapan Cemil İpekçi, rüşvet ve yolsuzluk soruşturması ve sonrasındaki tutuklamaları ve açıklamaları değerlendirdi.

"BİRÇOK KİŞİ BENİM GİBİ DÜŞÜNÜYOR"

Bodrum'daki Mafer Kafeterya'da açıklamaya yapan İpekçi şunları söyledi: "Son günlerde Türkiye'de yaşananlar, bazı kişilerce çeşitli biçimlerde yalanlanarak savunuluyor. Buna kayıtsız kalmak mümkün değil. Milletçe hiçbir şeye inancımız kalmadı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yargıyı da suçladı. Yargıya, bakanlara, hükümete güvenmeyeceksek millet olarak neye güveneceğiz? Şu anda sanıyorum ki bütün Türkiye tam bir panik halinde. Güzelim ülkemize yazık oluyor. Vatandaş siyasi iktidarlara olan tepkisini sokakta değil sandıkta göstermeli. Bizleri yok sayanları bizler de seçimlerde yok sayacağız. Bir kez daha Ak Parti'ye oy yok. Bugün bakıyorum birçok kişi benim gibi düşünüyor" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (4)
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Akp tarihin hatasını yaptı Polisi Savcıyı alarak zaten örtmeye calıştılar ama Türk insanı umarım saf değildir.Yoksa Akpye oy vermeye devam ettiğimiz sürece Türkiye kalmayacak bu Apoyuda cıkartacaklar içerden.
AHMED KARAKAYA 6 yıl önce
bende diyordumki "nerde bu cemil?" "sesi soluğu çıkmıyor" bi demeç verse diyordum :))
s.eyüboğlu 6 yıl önce
eğer aponun yakalanıp türkiyeye getiriliş sürecini hatırlıyorsan asıl bu hükümetin değil eski siyasetçilerin emekleri ile bugün yaşananların senaryosu o zamanlarda yazıldı. amma millet olarak bir özelliğimiz var , araştırmadan okumadan sallarız.
Coder 6 yıl önce
s.eyuboglu;

Kendini tarif etmişsin, farkında değilsin :)

Abicim gidin tarlanızı sürün.Gelip burda boş boş yorum atmayın ya hadi hadi.

Yıllarını mürekkep yalayarak geçiren adamlarla baş etmeye çalışmayın !

Gelişmelerden Haberdar Olun

@