Cem Yılmaz'a inşaat şoku!

 Dekorasyon için harcadığı 200 bin liradan olan komedyen işini garantiye alarak yine aynı firmadan 13. katta 4 milyon liraya daire satın aldı. Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu ve oğulları Kemal bebekle birlikte yaşamayı planladığı Levent'teki evinin manzarası ka

Gündem 20.09.2012, 19:51
Cem Yılmaz'a inşaat şoku!

 

Dekorasyon için harcadığı 200 bin liradan olan komedyen işini garantiye alarak yine aynı firmadan 13. katta 4 milyon liraya daire satın aldı.
 
Cem Yılmaz, eşi Ahu Yağtu ve oğulları Kemal bebekle birlikte yaşamayı planladığı Levent'teki evinin manzarası kapanınca taşınmaktan vazgeçti.
 
İnşaat firması Yılmaz'ın evinin yanında boş bir arazi satın alınca, komedyenin evinin önüne rezidans dikti. Şehir manzarasından olan ünlü komedyen dairenin dekorasyonu için harcadığı 200 bin lirayı çöpe attı.
 
BU SEFER DENİZ MANZARALI
Yaşadığı bu kötü sürpriz sebebiyle oldukça üzüldüğü belirtilen sanatçının işini garantiye alarak yine aynı firmanın yaptığı süper lüks inşattan ev satın aldığı kaydedildi. Ünlü komedyen aldığı evinin deniz manzarasına hiçbir şeyin engel olmasını istemediği için 13 katta 150 metrekarelik daireye 4 milyon 500 bin lira ödedi. Yılmaz'ın satın aldığı dairenin inşaatı tamamlanana kadar Levent'teki başka bir villasından oturma kararı aldığı belirtildi.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@