Canlı yayında flaş iddia! Gümrükçüoğlu'nun da istifası...

AK Parti'de yaşanan değişim rüzgarından Trabzon'un da etkileneceği iddia edildi.

Gündem 01.11.2017, 11:33 06.07.2020, 14:33
Canlı yayında flaş iddia! Gümrükçüoğlu'nun da istifası...

AK Parti'de değişim rüzgarı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'metal yorgunluğunu kabul edemeyiz' sözleriyle başlamıştı. Beş büyükşehir belediye başkanlarının istifası istenmiş ve bu başkanlar art arda istifa etmişlerdi. Şimdi ise Ankara kulislerinde konuşulan yeni bir iddia var: 7 ilde daha belediye başkanlarının istifası istenecek. Dün akşam Ahmet Hakan'ın sunduğu Kanal D Ana Haber'de gündeme getirilen iddiaya göre istifası istenecek belediye başkanları arasında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu da yer alıyor. Gümrükçüoğlu'na yakın kaynaklar ise bu iddianın gerçek olmadığnıı belirtse de son dönemde bu iddialar oldukça fazla dillendiriliyor.

'AK PARTİ'DEKİ DEĞİŞİM RÜZGARI BUNUNLA KALMAYACAK'

İstifaları istenen başkanlar Kadir Topbaş, Melih Gökçek, Ahmet Edip Uğur, Recep Altepe, Faruk Akdoğan  art arda görevlerini bırakmışlardı. Ama kulislerde AK Parti'deki değişim rüzgarının bununla kalmayacağı konuşuluyor. Biraz ara verilse de Kasım ayından sonra istifasının istenileceği 7 başkanın daha olduğu iddia edildi.

Kanal D muhabiri Seçil Özer, Ankara kulislerinde , 'Gaziantep, Antalya, Trabzon, Ordu, Uşak, Nevşehir, Afyonkarahisar Büyükşehir Belediye Başkanları'nın istifalarının isteneceği iddialarının olduğunu aktardı.

MENDERES TÜREL: ERDOĞAN'IN İMASI BİLE YETER İSTİFA ETMEM İÇİN

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel daha önce hakkında çıkan bu iddialarla ilgili konuşmuş, 'Cumhurbaşkanımızın iması bile istifa etmem için yeterli' demişti.

Yorumlar (18)
murat t. 3 yıl önce
hadi inşaalah
misafir 3 yıl önce
Ah be Orhan Fevzi beceremedin,eline yüzüne bulaştırdın başkanlığı.Sen mrmur kafasıyla zaten Trabzon a hizmet edemezdin.Çapın,donanımın sınırlı.
iskender 61 3 yıl önce
TRabzona hiç bir faydası olmayan başkan, git de kurtulsun koca şehir. Hizmet üretebilecek biri gelsin, yoksa TRabzonun hali harap. Bu hükümet döneminde hizmet alamayan başkandan ne olur. Bakanların var bürokratların var daha ne istiyorsun hizmet için...
davut 3 yıl önce
Samimi söylüyorum kütük bile daha çok hizmet ederdi Trabzon'a
Mühendis 3 yıl önce
İnşAllah
Ts 3 yıl önce
isim olarak büyükşehrin ama gerçekte küçük işlerin başkanı olan bir kişi tez zamanda gider inşAllah
NEREDE O GÜNLER 3 yıl önce
Sözde belediye başkanımız ruhsat vermekten başka bir işini gören varmı. şehir içi trafiği rezalet gelsin baksın tıp fakültesi kalkınma yoluna verdi kafelere ruhsatı çilesini hastalar çeksin boztepe ole çömlekçi öle maraş caddesi öle moloz öle daha sayamıyacağm kadar.
Ts 3 yıl önce
Mevki makam verildigi gibi alınır önemli olan gerçek bir hizmet verememiş ve kendini bu halka adamamış kendi çıkarları ve şahsiyetine kullanmış tez zamanda gider gercekyen bu şehre katkısı olan gelir
Hüseyin 3 yıl önce
Gümrükçüoğlu görevinde kalacak. Kıskananlar çatlayacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@