BDP mitinginde Türk bayrağı

 Öcalan'a uygulandığı ileri sürülen tecriti protesto eden BDP'li kadınlar, bir vatandaşın Türk bayraklı tepkisiyle karşılaştı.Mersin'de PKK elebaşı Öcalan'a uygulandığı ileri sürülen tecriti protesto eden BDP'li kadınlar, bir vatandaşın Türk bayraklı tepk

BDP mitinginde Türk bayrağı
banner432

 

Öcalan'a uygulandığı ileri sürülen tecriti protesto eden BDP'li kadınlar, bir vatandaşın Türk bayraklı tepkisiyle karşılaştı.

Mersin'de PKK elebaşı Öcalan'a uygulandığı ileri sürülen tecriti protesto eden BDP'li kadınlar, bir vatandaşın Türk bayraklı tepkisiyle karşılaştı.

Kadın Meclisi adı altında il binası önünde toplanan BDP'li kadınlar, pankart açıp slogan atarak eylem yaptı. Grup adına açıklama yapan Gülbahar Bozener, Gaziantep'teki bombalı saldırının ardından partilerine yönelik saldırıların hız kazandığını ileri sürdü.

Hükümetin 'Kürt' sorunu konusunda çözümsüzlükte ısrar ettiğini iddia eden Bozener, sorunun çözümünde muhatap olarak İmralı'da bulunan Öcalan'ı gösterdi.

Grup slogan atmaya devam ederken Selah Ömürtaş adlı eski boksör, elindeki Türk bayrağını sallayarak'Hepiniz bu bayrağın altında ezileceksiniz' diye bağırdı. Polisler tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
saintfiker
saintfiker - 7 yıl Önce

ey yüce yaradanım ne hale geldik kendi vatanımda kendi bayrağımı açamıyorum türküm diyemiyorum.ne zamana kadar bilemiyorum.

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Bu ülkede sorun sizsiniz.VATAN HAİNLERİ.

banner421