alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Bakan Bilgin'den asgari ücret açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin'den asgari ücret açıklaması geldi.

Gündem 15.11.2021, 22:57
Bakan Bilgin'den asgari ücret açıklaması

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısında asgari ücretle ilgili bir sunum yaptı. Bakan Bilgin, tüm kesimlerin taleplerinin alındığını belirterek, anket çalışmalarının da sürdüğünü dile getirdi.

AK Parti MKYK, parti genel merkezinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı. Toplantıda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu terörle mücadele başta olmak üzere göç, sınırlar ve yapılacak operasyonlar ile ilgili bilgiler verdi.

"TÜM KESİMLERİN TALEPLERİ ALINIYOR"

MKYK toplantısının en önemli gündem maddelerinden biri de asgari ücret oldu. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin asgari ücretle ilgili devam eden çalışmalar hakkında sunum yaptı. Bakan Bilgin, tüm kesimlerin taleplerinin alındığını belirterek, anket çalışmalarının da sürdüğünü dile getirdi. 


Yorumlar (5)
Ahmet 2 hafta önce
O yüzünüze dizinize dursun kelimelerinin hesabının sorulmasına az kaldı 2023 bayram olacak.
Kemalettin 2 hafta önce
5li çete ve diğer yandaşlar için 80milyon feda olsun. Asgari ücrette indirime gidilmeli, vergiler arttırımalı, yoksa Kudüs düşer, ezanlar susar. İslamiyet 20 yıl önce Türkiyeye geldi. Öncesinde buralar...
ss 2 hafta önce
aynen kesinlikle haklısın
mehmet 2 hafta önce
Hic bir sey dememis ..
Torer ile mucadelede onceden bilgi verilmez geregi yapilir. soyluya ogreti ..
HALİL İBRAHİM KESKİN 2 hafta önce
reis paranoyası yaşayanlar yine asıp kesiyorlar hayırdır köpeksiz köy bulmuş değneksiz mi geziyorsunuz la bi gidin işinize bu çok bilmişlerin paranoyalıları da hiç çekilmiyor hani diyorlardı ya şey olsan çekilmezsin aynen sizi tarif ediyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@