ATV'de başörtüsü Skandalı

Huzur Sokağı dizisinde başörtülü "Şükran" karakterini canlandıran Sinem Öztürk, başörtüsü için "görüntü kirliliği" tanımlaması yaptı.Yeni yayın döneminin en iddialı dizileri arasında gösterilen ATV'de yayınlanacak olan "Huzur Sokağı" dizisinin başrol oyun

ATV'de başörtüsü Skandalı
banner432

Huzur Sokağı dizisinde başörtülü "Şükran" karakterini canlandıran Sinem Öztürk, başörtüsü için "görüntü kirliliği" tanımlaması yaptı.

Yeni yayın döneminin en iddialı dizileri arasında gösterilen ATV'de yayınlanacak olan "Huzur Sokağı" dizisinin başrol oyuncusu Sinem Öztürk, başörtüsü için "sette görüntü kirliliği oluştururum diye endişe ettim" dedi...
 
ATV'nin haber kanalı A Haber'de yayınlanan "Sormak Lazım" programına katılan dizi oyuncularından Sinem Öztürk'ün başörtüsü ile ilgili sözleri çok tartışılacak.
 
Program moderatörünün başörtüsü ile ilgili sorusuna başörtülü karakteri canlandıran Öztürk, "İlk başlarda çok korkuyordum. Sette görüntü kirliliği yaratmayayım diye. Ancak yakıştı diye güzel tepkiler alınca motive oldum." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPAGUT
ALPAGUT - 7 yıl Önce

Bunlara en güzel cevap izlememktir.ama haklı taraflarıda var başörtüsü anlamını bilip taşıyabilende güzel görülür,bunun gibilerde değil.

ADIL
ADIL - 7 yıl Önce

Sizler gibi beyin kirliliği yapanlardan temizlenmek lazım.

kenan pehlivanlı
kenan pehlivanlı - 7 yıl Önce

ulusal sol zihniyetin bilinçaltı din düşmanlığı bu. Ama daha kötüsü bunu diyen kişi bu rolü oynamaya devam edecek.

birhayaldinsen
birhayaldinsen - 7 yıl Önce

yazıklar olsun yine rolünü oynayacak

googo
googo - 7 yıl Önce

eğer başörtüsüyle dindarlık ölçülüyorsa memleket dinsiz olmuş desenize, en azından sokaklar öyle söylüyor değilmi, iş kalbin dindar olmasıdır görünüşün değil....

hib
hib - 7 yıl Önce

Bana yakışmaz sanmıştım diyor başka türlü anlamak isteyenler çoktan anlamıştır zaten..

Ali mehmetcan gün
Ali mehmetcan gün - 7 yıl Önce

Dindarlık Allah'ın emirlerini yerine getirmektir örtün diyorsa örtüneceksin anlayan anlar

gunebakan
gunebakan - 7 yıl Önce

yorumumda başlığın yanıltıcı olduğunu yazmıştım ve asıl söylenmek istenen haber içeriğinden anlaşılacağı üzere kızın KENDİSİNE YAKIŞMAYACAĞINDAN ENDİŞELENMESİDİR diye yazmıştım.Niye yayınlamıyosunuz yorumumu!

banner421