4'ü Ölü Çok Sayıda Yaralı PKK'lı Etkisiz

Şırnak Valiliği Beytüşşebap'a saldırı planı yapan bir grup Pkk'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.Valilikten yapılan açıklamada her geçen gün güç kaybeden, küresel bazı karanlık odakların maşası haline gelen ve bölgedeki gariban ailelerin e

Gündem 20.09.2012, 18:35
4'ü Ölü Çok Sayıda Yaralı PKK'lı Etkisiz

Şırnak Valiliği Beytüşşebap'a saldırı planı yapan bir grup Pkk'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Valilikten yapılan açıklamada her geçen gün güç kaybeden, küresel bazı karanlık odakların maşası haline gelen ve bölgedeki gariban ailelerin evlatlarının kanıyla beslenen terör örgütü Pkk'nın 2 Eylül 2012 tarihinde Beytüşşebap ilçesinde aldığı büyük darbeden sonra bu kez yeni bir çıkış kapısı ararken 19 Eylül 2012 tarihinde saat 21.30 sıralarında tekrar ilçeye sızma girişiminde bulunduğu bildirildi.

Açıklamada, "Güvenlik güçlerimizin olağanüstü koordinasyonu ve vatandaşlarımızdan aldığı destek sayesinde 4'ü ölü olarak elde olmak üzere çok sayıda terörist yaralı ve etkisiz hale getirilmiştir. Ayrıca teröristler yüksek miktarda uzun namlulu silah, el bombası ve roket gibi mühimmatı bırakarak kaçmıştır. Terör örgütü, vatandaşlarımızın nefretini aldığı için ilçemizin huzur ve sükununa zarar verememiştir. Vatandaşlarımızla sürekli dayanışma halinde ve onların desteğiyle bu fitne ateşini en kısa sürede söndüreceğiz" denildi.

Yorumlar (2)
cinneş marnş 8 yıl önce
ey kandırılmış gençler. inin o dağlardan, bayük başları oralarda yanlız bırakın. teslim olun, yuvanız olsun,çoluk çocuğa kavuşun. bu işin sonu yoktur. yazık değil mi size, analarınıza, babalarınıza, kardeşlerinize ve yakınlarınıza. boş bir hayal uğruna, sizleri ölüme gönderen, ama sırtınızdan yüzlerce trilyon vuran ahlaksızlara kanmayın. mümkünse hepsini öldürün..
Ali BALTÜRK 8 yıl önce
habere bakılırsa teröristleri kovalamışız!!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@