1461 Trabzon, TS'ye teşekkür etti

Trabzonspor'un PTT birinci ligde mücadele eden pilot takımı 1461 Trabzon yönetimi açıklama yaptı.1461 Trabzon Yönetim Kurulu'nun kulüplerinin resmi internet sayfasından yaptıkları açıklamada, "Kuşkusuz bizim için asıl olan sezona iyi başlamak kadar bunu s

1461 Trabzon, TS'ye teşekkür etti
banner432

Trabzonspor'un PTT birinci ligde mücadele eden pilot takımı 1461 Trabzon yönetimi açıklama yaptı.

1461 Trabzon Yönetim Kurulu'nun kulüplerinin resmi internet sayfasından yaptıkları açıklamada, "Kuşkusuz bizim için asıl olan sezona iyi başlamak kadar bunu sürekli kılmak ve istikrarlı bir duruşla öncelikli üretim görevimizi layıkıyla yerine getirmektir.

1461 Trabzon takımının birincil hedefi oynadığımız zorlu ligin kalıcısı olmak ve büyük Trabzonsporumuz’a O’nu layıkıyla temsil edebilecek yeni yetenekler hazırlamaktır.

Bu önemli misyon Trabzon futbolunun daha sağlam temellere oturması sonucunu doğuracaktır.

Camia olarak şu anda bulunduğumuz konum elbette bizleri ve kent insanımızı fazlasıyla mutlu etmektedir. Ancak unutulmaması gereken konu bugünkü başarının altında yatan temel etkenin Trabzonspor gibi büyük bir kulübün organizasyon şeması içerisinde yer aldığımız gerçeğidir.

Yönetim Kurulu, teknik heyet ve futbolcu seçimlerinde Trabzonspor damgasının olması ve oluşturulan şartlarla yapımızın desteklenmesi elde edilen sonuçların tesadüfü alınmadığının en önemli sebebidir. Şunu çok iyi biliyoruz ki hepimizin bir tane Trabzonspor’u var ve onun gücüyle sıcaklığı herkesi ısıtıp, kucaklayabilir.

1461 Trabzon ailesi bugüne kadar olduğu gibi bundan böyle de Trabzonsporumuz’un hedefleri ve ilkeleri doğrultusunda hizmet görevine aynı duyarlılıkla devam edecektir.

Bu vesileyle tüm Trabzon futbol kamuoyuna ve Trabzonspor camiasına bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve desteklerden dolayı teşekkür ediyor, bu katkı dalgasının bundan böyle de artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

Saygılarımızla,

1461 Trabzon Yönetim Kurulu" şeklinde açıklamaya yer verildi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
karsiyanlal
karsiyanlal - 7 yıl Önce

sayın 1461 yöneticileri bu açıklama sadri şenerden gelmedi bağımsız olan 1461 yönetiminden geldi .. her daim rekabet içinde olmanız gerekmekte ve de geçebiliyorsan ts. yi geçmeniz gerekmekte.. piyasa 3 büyük mobilya şirketi var ama sahibi tek kişi , kurumlaşmayı tamamlayıp kim kimi geçerse hatta silebilirse helal olsun mantığı var.. çünkü sahip tek kişi

cingün
cingün - 7 yıl Önce

İyi niyet ve sevgiyle söylenmiş sözleri için 1461 e teşekkür ederiz. yalnız, istediğiniz kadar futbolcu yetiştirin, takımın başındaki değişmez ise hiç bir işe yaramaz.. ENGAGE, OGENELİ, BURAKHAN İSİMLİ futbol cahilleri, bana söylediğiniz laflarınızı şimdi oturup afiyetle yiyin ve bu işi öğrenin ondan sonra konuşun.

ersinsozen
ersinsozen - 7 yıl Önce

bence bu takım süper lig'e yükselebilirse istanbul'a taşınmalı. burada aç gibi trabzon maçı olsa da gitsek diye bekliyoruz. istanbulda 1461 trabzon çok güçlü bir ekip olacaktır. istanbul kulüplerine unutulmaz darbeler indirebiliriz. bu düşünülmeli. 2. lige tekrardan pilot takım sokulabilir. 1461 süper lige çıkarsa istanbul takımı, istanbuldaki trabzonluların destekleyeceği bi takım olsun.

ertekin
ertekin - 7 yıl Önce

evet ersinsözen doğru söylüyor.1461 takımı maçlarını sürekli istanbulda yapsın.o zaman futbolcular şehri beğenmedik diyemezler.

daruga
daruga - 7 yıl Önce

Trabzonun süper ligde 2 takımı olması her açıdan zarardır nerede oynarsa oynasın, Tek Trabzonspor'un maçlarında dolmayan türibünler her olumsuz sonuçta suçlanan futbolcular birde 2. takım çıkarsa ne olur düşünün ANCAK TRABZONSPOR antraman sahasını İstanbula taşıyıp Hafta sonu Maçlarını TRABZONDA oynarsa futbolcu transferinde sorun kalmaz

banner421