7m

7m

hyundai

tamfinans

Sıla Şentürk'ün katil zanlısı tutuklandı

Giresun'da canice öldürülen Sıla Şentürk'ün katil zanlısı tutuklandı.

Giresun 17.02.2022, 15:12
Sıla Şentürk'ün katil zanlısı tutuklandı

Giresun'da dün 16 yaşındaki Sıla Şentürk'ü evinde bıçaklayarak öldüren Hüseyin Can Gökçek çıkartıldığı mahkemece tutuklandı.

Hüseyin Can Gökçek (21) daha önce internetten tanışarak arkadaş olduğu Sıla Şentürk’le görüşmek üzere önceki gün Ankara'dan Giresun’a geldi. Gökçek, genç kızı Yalı mahallesinde babaannesinin evinde dün bıçaklayarak öldürdükten sonra Ankara’ya kaçmak isterken polis ekipleri tarafından Giresun-Ordu Havalimanı'nda yakalandı. Giresun Emniyet Müdürlüğünde bir gece gözaltında tutulan Gökçek, bu sabah yoğun güvenlik önlemleri altında Giresun Adliyesi’ne getirildi.

10’ya yakın suçtan kaydı bulunduğu öğrenilen Gökçek, Emniyet’teki sorgusunda susma hakkını kullanırken, Cumhuriyet Savcılığı'ndaki ifadesinin ardından tutuklanma talebi ile sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Yorumlar (3)
ercan 3 ay önce
Sosyal Medyanız batsın.Hepinizin !! Sosyal medyanın ne adi bir şey olduğunu kabul etmeyen herkese diyorum. Devlet bir kısıtlama yapmaya kalksa ' Sansüre HAYIR, kişisel özgürlükler kısıtlanamaz dersiniz' Tedbire de hayır dersiniz.Kızlarımızın oğullarımızın ne idüğü belli olmayanlarla iletişimine 'Normaldir' diyen herkes burada suçludur NOKTA
Ahmet SEVİM 3 ay önce
İdam şart bu kişiler için.
HA 3 ay önce
Kızcağınızın yerini bu pislik hayvana kim söyledi? Onlarında bu hayvan kadar suçu yok mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@