Rabia Naz'ın babasının feryadı yürek dağladı

Giresun’da hayatını kaybeden 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın babası Şaban Vatan, ağlayarak çektiği videoda, "Allah böyle adaletin belasını versin. Ben kızımın otopsi videosunu izliyorum. Ey insanoğlu görün, adalet neler izletiyor" dedi.

Giresun 11.11.2019, 17:57

Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla, kızının otopsi videosunu izlediğini belirtti.

Gözyaşı dökerek çektiği videoda, hükümete seslenen ve kızının ölümüyle ilgili gerçeklerin örtbas edilmek istendiğini öne süren Şaban Vatan “Allah böyle adaletin belasını versin. Ben kızımın otopsi videosunu izliyorum. Ey insanoğlu görün, adalet neler izletiyor. Böyle adalet yerin dibine batsın. Hükümet size sesleniyorum; Ben kızım bütün organlarını canlı canlı izliyorum. Bir Nurettin Canikli için bunları yaptınız” dedi.

Rapora eleştiri
Sosyal medya hesabından paylaştığı bir başka görüntülü tweette ise Adli Tıp Kurumu’nun raporuna tepki gösteren Vatan “Bu nasıl bir değerlendirme. Beli kırık, kalça kırık, ayak kopuk, diğer ayak kırık, sol el bilek hasarlı, sırt üstü dirsekleriyle sürünebilirmiş. Yazıklar olsun” eleştirisinde bulundu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
DuRsUnTeMeL 2 yıl önce
Gerçekten yürek burkan bir babanın feryatları çok acı! Aslında Çok şey istemiyor sadece ADALET istiyor.
Akçaabatlıselçuk 2 yıl önce
Allah sabırlar versin
.İnsanmı ,araçmı ,yoksa hayvanmı yapmış .Hayvan yapma ihtimali var gibi .
Sürmeneli 2 yıl önce
Başsavcılık otopsi görüntülerinin izletilmediğini söylüyor. Maktülün tırnak arasından çıkan DNA örneğinde y kromozomu’na rastlanmış. Yani erkek bir yakınına ait dna! Babası ve abisi DNA için kan vermeyi reddetmiş! Baba timsah gözyaşı döküyor gibi!
Akçaaabatlıselçuk 2 yıl önce
Yazılanlarda raporun, düştüğü belirtilmiş ,bununda olması yüksek olasılıklardan
Kenan 2 yıl önce
Bu işte bi iş var umarım katili sen değilsindir. Dna testi vermeyi reddediyormuşsun hayırdır?
ağasarlı 2 yıl önce
Akçaabatlı Selçuk dalga mı geçiyorsun. sen akçabat lı olamazsın vicdansız. bir babanın kızı ölmüş, acaba sen yaşasan ne derdin . ancak sizin gibiler güçlüleri yalarsınız. biraz adam olun Karadenizli Trabzonlu olun. Trabzonlu haklının yanında olur

Gelişmelerden Haberdar Olun

@