vardallar

Öldürdüğü eşiyle birlikte toprağa verildi

Giresun'da eşini silahla vurup öldürdükten sonra intihar eden adam, öldürdüğü karısıyla birlikte toprağa verildi.

Giresun 22.09.2021, 17:03
Öldürdüğü eşiyle birlikte toprağa verildi

Giresun'un Eynesil ilçesinde dün akşam önce eşini sonra da kendisini silahla vurarak intihar eden şahıs bugün eşi ile birlikte kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

İlçenin Gümüşçay mahallesinde oturan ve ilçede oto elektrik tamircisi olarak çalışan Murat Çetin (46) dün akşam saat 19.00 sıralarında bilinmeyen bir nedenden dolayı önce eşi Şennur Çetin'i göğsünden, sonra aynı silahla kendisini kafasından ateş ederek intihar etti.

Çetin çifti, bugün ikindi namazı sonrası Eynesil Merkez Eski Cami avlusunda kılınan cenaze namazlarından sonra Görele ilçesi Çavuşlu Beldesi Beyli Mahallesindeki aile mezarlıklarında toprağa verildi.

Cenazeye, Çetin çiftinin ailesinin yanı sıra Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz, Çavuşlu Belde Belediye Başkanı Fatih Duzcu ve sevenleri katıldılar.


Yorumlar (4)
Ahmetullah 1 ay önce
Allah'u Akbar...!
GÜMÜŞHANELİ 1 ay önce
Kadına son görevi yaptınız Allah mekanını Cennet eylesin. Ama o cani şerefsize namaz kıldırılır mı. Atın bir çukura gitsin.
Tursun 1 ay önce
Olay yeri savcısının hemen hüküm veriyorsun belki başka biri öldürdü böyle birşey düzenledi ALLAH hesap keser ceza verir dahamı yücesiniz bir taraf sakallıya yobaz der diğer taraf alım olmadan fetva verir cennetlik cehennemlik bir çocuk var oğlumun sınıfında Hristiyan öğretmeni sadece Müslümanlarının cennete gidecek demiş çocuk ağlamış genç delikanlı yazıkki o öğretmen bu ülkede ekmek yiyor kuranda yaziyormu acaba
haşim 1 ay önce
yan yana koyup neden namaz kıldırıyorsunuz, siz de akıl yok mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@