banner556

>

Giresun'da sel felaketini anlatan en ilginç kare

Espiye İlçesi Soğukpınar beldesinde objektiflere yansıyan karede dere kenarına yapılan bir caminin selden yıkıldığı ve geriye sadece minaresinin kaldığı gözlendi.

Giresun 27.08.2020, 15:59
Giresun'da sel felaketini anlatan en ilginç kare

Giresun'un Espiye ilçesi Soğukpınar beldesinde objektiflere yansıyan camisi selde yıkılmış ve tek başına dere kenarında kalmış minare ilginç bir görüntü oluşturuyor.

Giresun'da geçtiğimiz hafta sonu etkili yağışlar sonrası sel felaketi yaşanırken, selden en fazla hasarı Dereli, Yağlıdere, Doğankent, Güce ve Espiye ilçeleri gördü. Sel bölgesinden objektiflere bir çok acı kare yansırken, belki de seli en iyi anlatan kare Espiye İlçesi Soğukpınar beldesinde objektiflere yansıdı. Dere kenarına yapılan bir caminin selden yıkıldığı ve geriye sadece minaresinin kaldığı gözlendi.

Giresun'da sel felaketini anlatan en ilginç kare

Giresun'da sel felaketini anlatan en ilginç kare

Yorumlar (2)
Vatandaş 5 ay önce
Aynı camiyi aynı yere yeniden yaparız bizim zihniyetimiz bu. Herşeyi dere içine yapmak moda oldu bizim millette. Sonuç ortada
Hakses 5 ay önce
VAY BE GÖRÜNÜZ MÜSLÜMANLAR MEVLA DİLERSE CAMİ GİDER MİNARESİ KALIR. BUNDAN HERKES KENDİNE DÜŞENİ ALSIN.NASIL MÜSLÜMANIZ,İÇKİ VAR KUMAR VAR,FAİZ PİSLİĞİ VAR,AÇIK SAÇIK GEZME ARTARAK DEVAM EDİYOR,ZİNA SERBEST,HER ŞEY MUBAH HALDE,KÜFÜR ALDI BAŞINI GİDİYOR.SONRA MÜSLÜMANIZ. HERKES DURUMUNU LÜTFEN ÇEK ETSİN.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@