alexa metrics

banner536

banner572

Giresun'da dur ihtarına uymadı polisi vurdu

Giresun'da dur ihtarına uymayan araçtan ateş açıldı, 1 polis yaralandı.

Giresun 12.08.2021, 23:35
Giresun'da dur ihtarına uymadı polisi vurdu

Giresun’da uygulama yapan polislere, ‘dur’ ihtarına uymayan bir araçtan ateş açıldı. Açılan ateş sonucu bir polis yaralanırken, şüphelilerin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Alınan bilgiye göre, merkez Yeniyol mevkiinde uygulama yapan polis ekipleri, durumundan şüphelendikleri bir aracı durdurmak istedi.

Polisin "dur" ihtarına uymayan ve sürücüsünün M.T. olduğu öğrenilen araçtan polise ateş açılarak hızla uzaklaştı.

Narkotik polisi açılan ateş sonucu kolundan yaralanırken, şüpheli ise araçla kaçtı. Kimliği tespit edilen şüphelinin birçok suçtan kaydı bulunan M.T. olduğu öğrenildi.

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatılırken, hayati tehlikesi bulunmayan polis memuru ise hastanede tedavi altına alındı.

Giresun'da dur ihtarına uymadı polisi vurduGiresun'da dur ihtarına uymadı polisi vurdu
 


Yorumlar (7)
Tursun 6 ay önce
Naçizane önerim tatuculara yüz tanıma sistemi konulsun .en az 100 kaçak yakalanır adam potansiyel suçlu memur kardeşime geçmiş olsun ama ya ölseydi ceza sistemi tamamen değişmeli kapkaçin gaspa sokulup önlendiği gibi ayrı tip suçlarda olsa ceza katlama sistemi getirilmelidir
Sempeer 6 ay önce
Herkes gangster olmuş!
Devlet 6 ay önce
Devlet e kurşun sıkan ı yaşatmayın...
haşim 6 ay önce
gün göstermeyin. 20 yıl verin.
AMK evlatları hepsi mi tornadan çıkmış gibi aynı tip olur ya. 6 ay önce
Emre
DOKTOR TS 6 ay önce
Hayır yani bu at hırsızının yüzünü niye gizlersiniz????..
Tursun 6 ay önce
Hemşehrim suçu kanıtlanana kadar herkes suçsuzdur bazen gerçekten adlı hatalar yapıp çok ceza alan basın kurumu var ben hasmını kızıma sarkintilik etti diye linç ettiren veya hacminin resmini tecavüzcü diyen dava tespitlerim olmuştu ama sistem bu insanları hep bir şekilde dışarı itiyor yani hukuk sistemi ceza sistemiyle ilgiye bağı kurup bunları ıslah edemiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@