banner556

Bir kasa balığa servet ödedi "Ne aldığımın farkında değilim" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Giresun'da av sezonunu açtı.

Giresun 01.09.2020, 09:09
Bir kasa balığa servet ödedi "Ne aldığımın farkında değilim" dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir kasa balığı 1.7 milyon TL'ye satın alan iş adamı: “Öyle mi oldu ne aldığımın farkında değilim”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı su ürünleri av sezonu açılışında 1.7 milyon TL’ye bir kasa balık satın alan iş adamı Cemil Kazancı, “Öyle mi oldu. Ben ne aldığımın farkında değilim” dedi.
2020-2021 su ürünleri av sezonunun açılışı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla Giresun’daki merkez balıkçı barınağında gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasının ardından Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, her yıl yapılan mezadı tekrarlamak için Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanına geldi. Bakan Pakdemirli, Giresun’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen sel felaketinin ardından vatandaşlara destek olmak amacıyla bir kasa balığı satışa çıkardı. 10 bin TL ile başlayan mezatta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da desteğiyle kıyasıya bir yarış yaşandı. Balıkçıların ve iş adamlarının bir kasa balığı almak için yarıştığı mezatta kazanan iş adamı Cemil Kazancı oldu. 1.7 milyon TL’ye bir kasa balığı satın alan iş adamı Kazancı, “Öyle mi? Ben ne aldığımın farkında değilim. Hayırlı olsun bu sektöre hizmet etmek gurur verici bir şey. Tabii amaç burada zorlu mücadele içerisinde olan arkadaşlara yardımcı olmak” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (11)
Mantıklı 5 ay önce
Bu duruma sadece tebessüm ederek, kafa sallıyorum.Ne hallere geldi Ülke İnsanı !!Yalakalık Bin Para !!!!!
Davut kazancı 5 ay önce
Benim Cumhurbaşkanım işini bilir mi diyelim
dikat 5 ay önce
"Hayırlı olsun bu sektöre hizmet etmek gurur verici bir şey. Tabii amaç burada zorlu mücadele içerisinde olan arkadaşlara yardımcı olmak"
Emre Çakır 5 ay önce
???? 10 katını kazanacaksın zaten dert etme paraya bak be millet ekmek bulamıyor
rıza61 5 ay önce
1.7 milyon kaç asgari ücret yapar , insanlarla alay etmeyin bunu mebali ağır olur.
Erhan 5 ay önce
Haramdan geldiği için fark etmezsiniz...
Ahmet KOÇ 5 ay önce
Neyi beğenmediniz. Adam bir kasa balığa değil Giresunlu hemşerilerimize maddi destek olmak için o kadar para ödedi. Siz olsaydınız nasıl yapardınız?
Mantıklı 5 ay önce
Yardım yapacaksa gizli yapsın. Bizim anlatmak istediğimiz. Ama senin gibilerin bunu anlamaya Iq’usu yetmez !! Adam reklam peşindeydi, bunu da başardı !!
Şimşek 5 ay önce
Tüccar yağı fazla bulunca malum yerlerine sürermiş,3-5 aileye yardım yap deseler sana bi tarafınızı parçalarsınız yapmamak için,yalakalıkda son perde,burdan muhalif arkadaşlara sesleniyorum aklınızı kullanın hep iktidar yanlısı olmaya bakın ozaman bunlar gibi olabilirsiniz.
serkan 5 ay önce
Bu ülke iflah olmaz.
doğan yıldız 5 ay önce
fena gaza gelmiş. olsun sevabı büyük.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@