Aykut Demir böyle cevap verdi “İlmiği benim boynumdan çıkartıp..."

Aykut Demir FETÖ’cülerin kendisi hakkındaki idam planına cevap verdi 

Aykut Demir böyle cevap verdi “İlmiği benim boynumdan çıkartıp..."
banner432

Giresunspor’un Trabzonlu tecrübeli futbolcusu Aykut Demir, FETÖ’cülerin 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında kendisi için planladıkları idam planının ortaya çıkmasının ardından değerlendirmelerde bulanarak “İlmiği benim boynumdan çıkartıp onların boynuna geçiren Allah’a hamd olsun” dedi. 

FETÖ’cü eski polis İnan Kazan’ın örgüt içi kripto mesajlaşmalarda “Devrimden sonra futbolcu Aykut Demir’i Trabzon meydanına asalım. Fatih Terim’i de teşekkür konuşması eşliğinde asalım” ifadelerinin basına yansımasının ardından konuşan Aykut Demir, hainlerin planlarının Allah tarafından bozulduğunu söyledi. 

Aykut Demir, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Hain, alçak din simsarı FETÖ grubunun Türkiye ve Türk halkı üzerindeki planlarının içerisinde bulunmak beni müteessir kılmakla beraber aynı zamanda onurlandırmıştır. Hain darbe planının kurgucu aktörlerini başarıya ulaştırmayan Allah’a hamd olsun” ifadelerini kullandı. 

Kendisi için, "Trabzon meydanın da asalım" planları yapan FETÖ’cülerin yağlı ilmiği kendi boyunlarına geçirdiğini belirten Aykut Demir, “Onların hesap ettiği yağlı ilmiği benim boynumdan çıkartıp onların boynuna geçiren Allah’a hamd olsun” şeklinde konuştu. 

FETÖ’cü teröristlerden hiçbir zaman korkmadığını ifade eden ve kendisine kurulan tuzağın Allah tarafından bozulduğunu vurgulayan Aykut Demir, “Fethullahçı Terör Örgütü beni hiçbir zaman korkutamadı ve biz de çok şükür hep doğru yoldaydık. Allah Kur’an-ı Kerim’de Enfal suresi 30. Ayette buyuruyor ki, ‘Hani kafirler seni tutuklamak veya öldürmek, ya da çıkarmak için tuzak kuruyorlardı. Onlar tuzak kuruyorlar. Allah da tuzak kuruyordu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır.’ Allah bizlere karşı kurulan tuzağı bozdu ve ilmiği onların başına geçirdi” dedi. 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ YILMAZ
ALİ YILMAZ - 3 ay Önce

ayeti örnek verdin güzel,Trabzonspordan aldıgın faizin helal oldugunu gösteren ayeti o zaman niye örnek veremedin.haram kan olsun sana o paranın faizi,

kazım
kazım - 3 ay Önce

kim seni niye assın. Prim yapmaya çalışma. Yata yata para kazandın, iş ahlakın sıfır. İş ahlakı olmayanda başka ahlak aranmaz boşuna

0661
0661 - 3 ay Önce

aykut efendi sende zor günlerinde ortak değerimiz trabzonsporun boynundaki ilmiğe düğüm atanlardansın sonra da din iman diyorsun!

yasar
yasar - 3 ay Önce

bu adamı niye çıkardınız buraya gündem yapmak için mi?

tolga
tolga - 3 ay Önce

Ağzına sağlık, Aykut kardeşim.

hakan
hakan - 3 ay Önce

trabzon dan paranı aldın anladım faiz parasını niye alıyorsun ondan sonra çıkıp konuşma!

banner393

banner426

banner463

banner441

banner462