TRT'den "İyi ki Varsın Eren" filmi! İlk fragmanı paylaşıldı

TRT, Maçka'da şehit olan Eren Bülbül ve Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatını film yapıyor. İlk fragmanı yayınlandı.

GENEL 01.01.2021, 20:52 01.01.2021, 21:12

Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatı, TRT tarafından çekimlerine başlanan sinema filmiyle ölümsüzleştirilecek. 2021 yılında vizyona girecek filmin ilk tanıtımı, Eren Bülbül'ün doğum gününde TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren'in sosyal medya hesabından paylaşıldı.

TRT, Eren Bülbül’le birlikte şehit olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’e, "İyi ki varsınız" diyebilmek adına hayatlarını konu edinen sinema filminin çekimlerine başladı.

'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' ismiyle beyaz perdeye taşınacak filmin duygulandıran ilk tanıtımını TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, "Eren Bülbül’ün doğum günü bugün. Yaşasaydı 19 yaşında olacaktı. 15 yaşında şehit oldu. Eren Bülbül’ün hayatını anlattığımız sinema filmimizin çekimlerine başladık. Her an iyilikle anılacaksın. İyi ki varsın Eren" ifadeleriyle sosyal medya hesabından paylaştı.

TRT ve gişe rekortmeni 'Ayla', 'Müslüm' ile 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' gibi başarılı yapımlara imza atan Mustafa Uslu tarafından hazırlanan 'Kesişme: İyi ki Varsın Eren' sinema filminin yönetmenliğini Özer Feyzioğlu, müziklerini ise Fahir Atakoğlu yapıyor.

PKK’lı teröristlerle kahraman Mehmetçik’in girdiği çatışmada hayattan kopan Eren Bülbül ve onu korumak için vücudunu siper ederek şehit düşen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik’in hayatını konu edinen film 2021 yılında vizyona girecek.

Türkiye’yi yasa boğmuştu

Trabzon'un Maçka ilçesi 11 Ağustos 2017 tarihinde PKK'lı teröristlerin erzak çaldığını güvenlik güçlerine ihbar ederek çıkan çatışmada korkusuzca Mehmetçik’in yanında duran 15 yaşındaki Eren Bülbül ve onu kurşunlardan korumak için üzerine atlayıp siper olan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik şehit edilmişti.

TRT'den "İyi ki Varsın Eren" filmi! İlk fragmanı paylaşıldı

Yorumlar (4)
İsiyin 2 hafta önce
seni şehit edenleri seni şehit edenlere zamanında açılım yapanları Türk Milleti asla unutmayacak. ekranlarda aslan gibi bir evlat doğuran garip anneciğine bir dairenin anahtarı ile gülümseyenleri hep hatırlayacağız Eren...
Salih 2 hafta önce
Mekaninız cennet olsun guzel kardeslerim.
Deliveli 2 hafta önce
Filmin fragman kasetini CHP genel merkezi ne gönderin...Üstüne HDP ile ittifak yapanların biat ettiği teröristlerce öldürülen..Eren Bülbül yavrumuz anısına yazsınlar
sordun mu? 2 hafta önce
meclis çoğunluğu elinde olan, ağzından çıkanın yasa olduğu partili cumhurbaşkanı olan türkiyenin en güçlü partisi neden o terörist partiyi kapatmıyor? bunu sordun mu? bunu sormuyorsan iki yüzlü bir sahtekarsın.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@