Birleştiren İhtiyaç Kredisi nasıl çekilir? Kredi kartı borcu nasıl kapatılır?

Ziraat Bankası, yeni uygulamasıyla kredi kartı borcu bulunan müşterilerinin yanı sıra, diğer bankalara kredi kartı borcu bulunanlara da ödeme kolaylığı sağlayacak

Birleştiren İhtiyaç Kredisi nasıl çekilir? Kredi kartı borcu nasıl kapatılır?
banner432

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesini verdiği Birleştiren İhtiyaç Kredisi; bireysel müşterilerin ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını, gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunuyor. Söz konusu krediyle, gerek Ziraat Bankası müşterilerinin gerekse diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanıyor. FAİZ ORANLARI Birleştiren İhtiyaç Kredisi; 24 aya kadar aylık yüzde 1,10 ve 60 aya kadar aylık yüzde 1,20 faiz oranlarıyla sunulacak.

NAKİT ÖDEME YAPILMAYACAK

31 Aralık 2018 tarihi itibarıyla nakit avans kullanılması veya kredi kartı harcaması nedeniyle kart borcu ödeme güçlüğü yaşayan veya gecikmede olan kişiler, borç ekstrelerini bankaya götürerek başvuru yapabilir. Başvuru yapan kişilere nakit ödeme yapılmadan, doğrudan borçlu olduğu karta ödeme yapılacak. Dolayısıyla 1 Ocak'tan itibaren yapılan kart harcamaları kapsam dışı kalacak.

 

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2019, 13:18

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
BEKİR
BEKİR - 3 ay Önce

Reis yine yapdı yabacağını işte fırsat babam bile yapmaz teşekkürler reizim sana muhtacız

nuri yalvaç
nuri yalvaç - 3 ay Önce

bankaya bi git bak ne diyolar koçum

banner393

banner426

banner463

banner443

banner441

banner462