7m

Çapkınoğlu

E-MBA Kayıtları Başladı

T.C. Maltepe Üniversitesi' nin Element Eğitim Teknolojileri çözüm ortaklığında 2006-2007 öğretim yılında başlatmış olduğu e-MBA programlarının 3. Dönem kayıtları başladı. Türk ve dünya şirketlerine liderlik edebilecek analitik ve yönetsel becerilere sahip

Eğitim 25.07.2007, 16:58 06.09.2018, 17:34
E-MBA Kayıtları Başladı


T.C. Maltepe Üniversitesi' nin Element Eğitim Teknolojileri çözüm ortaklığında 2006-2007 öğretim yılında başlatmış olduğu e-MBA programlarının 3. Dönem kayıtları başladı. Türk ve dünya şirketlerine liderlik edebilecek analitik ve yönetsel becerilere sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlayan program; küresel vizyon sahibi profesyonel olarak yetişmek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanmak isteyenler için büyük bir fırsat olarak değerlendiriliyor.

15 Eylül 2007 tarihine kadar devam edecek olan 3.dönem kayıtlarına, 4 yıllık lisans derecesine sahip tüm MBA adayları, programın web sitesi http://embamaltepe.e-universite.org üzerinden online olarak başvurabiliyor. e-MBA programı; iş hayatının yoğun temposu içerisinde eğitimine devam etmek isteyen , güncel trendler hakkında bilgi sahibi olmanın önemine inanan ancak zaman ve mekan unsurları nedeni ile geleneksel eğitimden faydalanamayan bireylere büyük kolaylık sunuyor.

e-MBA programı, 7 farklı üniversitenin konusunda tanınmış akademisyenlerini Maltepe Üniversitesi şemsiyesi altında topluyor. e- MBA programına kayıt yaptıran öğrenciler Maltepe, Galatasaray, İstanbul, Ege, Yıldız Teknik, Gazi ve Marmara üniversitelerinin önde gelen öğretim üyelerinden eğitim alabilme şansına sahip olabilecekler. Esnek eğitim modeline uygun olarak tasarlanmış ve 3 akademik yarıyılda tamamlanacak olan e-MBA programı, toplam 10 ders ( 7 zorunlu, 3 seçmeli ) ve 1 bitirme projesinden oluşuyor.

Tercihleri doğrultusunda ''Yönetim'', ''Pazarlama'', '' Finans'', ''Uluslararası İşletme'', '' İnsan Kaynakları '' alanlarında uzmanlaşacak olan öğrenciler YÖK tarafından da onaylı İşletme Yüksek Lisansı ( MBA ) derecesini alma hakkına sahip oluyorlar.

Element Eğitim Teknolojileri'nin çözüm ortaklığında geliştirilen e-MBA programı, alışageldik e- Öğrenim yöntemlerinden farklı olarak tamamı seslendirilmiş ve grafik animasyonlarla güçlendirilmiş anlatım formatındaki derslerden oluşuyor. Bu yöntemle öğrencilerin konsantrasyon, anlama ve öğrenme oranları artarken, işlenen derslere de dönem sonuna kadar erişilebiliyorlar. e- MBA öğrencilerine sunulan hizmetler arasında 7 gün 24 saat kesintisiz Danışma Hattı ve mesai saatleri içerisinde ulaşılabilen Online Yardım Masası da yer alıyor.

 e-MBA programı kapsamında haftanın belirli saatlerinde öğretim üyeleriyle derse kayıtlı tüm öğrencilerin internet üzerinden bir araya geldiği ve interaktif iletişime girilebilen sanal sınıflar da bu programın en önemli avantajlarından birisini oluşturuyor. e- MBA programında öğrencilerin tüm sınav, test ve ödevlerini internet sitesi üzerinden alarak yalnızca final sınavlarına T.C. Maltepe Üniversitesi Kampusü'nde girmeleri, sistemin en önemli niteliklerinden biri olarak öne çıkıyor.

Programın 3 yarıyıl için toplam eğitim ücreti 6.500 YTL (KDVdahil) olup, ödemeler %15 peşin + 12 taksit olarak da yapılabiliyor. Taksit fırsatının yanı sıra, peşin ödemelerde de %15 indirim uygulanıyor.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@