7m


7m

hyundai

Bursa'da tacizci paniği! Arkadan gelip kadınlara dehşeti yaşattı

Bursa'da güpegündüz cadde ortasında kadınları taciz ederek kaçan sapık şehirde yaşayan vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntüler ise izleyenlerin kanını dondurdu.

Bursa 05.06.2021, 13:03 05.06.2021, 13:14

Bursa'da günün erken saatlerinde akli dengesi yerinde olmadığı anlaşılan S.Ç.(26) isimli vatandaşın cadde ortasında yoldan geçen kadınlara tacizde bulunması izleyenleri dehşete düşürdü. Aynı gün ve aynı saatlerde bir başka kadını daha taciz ettiği yine güvenlik kameralara takıldı.

Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülere göre kadınları arkadan takip edip taciz girişiminde bulunan sapık S.Ç(26) 61 ayrı kamera görüntüsü incelenerek yakalandı. Sabahın erken saatlerinde cadde üzerinde yürüyen genç kadına taciz girişiminde bulunan S.Ç(26) önce kadını arkasından bir süre takip etti. Sonra caddenin boş olduğunu görünce genç kadına elle tacizde bulundu .

Çığlık attı, sinir krizi geçirdi
Olayın şokunu atlatamayan genç kadın ise önce çığlık attı ardından sinir krizi geçirdi. Öte yandan, cadde boyu süren adım adım takip kameralara yansıdı. Tacizde bulunan S.Ç, olayın ardından koşar adımlarla olay yerinden uzaklaştı. Bu olayın hemen ardından ikinci kez taciz girişiminde bulunan sapık yine cadde üzerinde yalnız yürüyen kadınları hedef aldı. Diğer taciz girişimlerine benzer şekilde hedefine odaklanan tacizci, caddede yalnız yürüyen kadınları hedef aldı.

Sapık tutuklandı
Yaşananlar üzerine görüntüleri güvenlik kameralarından izleyen Osmangazi Suç Önleme Amirliği ve Asayiş Şube Ahlak Büro ekiplerince 61 adet kameranın incelenmesi sonucu şahsın S.Ç olduğu belirlendi. Hakkında yapılan incelemeler sonucu asayiş şube ekiplerince yürütülen ortak çalışmalar sonucunda şahıs yakalanarak adliyeye sevk edilip tutuklandığı bilgisine ulaş


Yorumlar (13)
Vatandaş 1 yıl önce
Kadınlar biraz daha açılın her şey düzelir.
Vatandaş 1 yıl önce
Ne oldu çakma vatandaş kafamızı beğenemedinmi sokakta gezen bir tane çarşaflıyı cinsel anlamda kim taciz etmiş bu zamana kadar ? Onlara olan tacizler sizin gibi Alllahın kanunlarını beğenmeyip şahsına değil örtüsüne yapılan tacizlerdir. Yani senin kafandakiler
Vatandaş 1 yıl önce
kafaya bak
Vatandaş 1 yıl önce
Bu vatandaş ben değilim
Murat 61 1 yıl önce
Bunun kirilmadik yerini bırakmayacak sin aslında...birde o bacının neresi açık saçık vatandaş denen kişilik hadi diyelim ki açık sonucu bu mu olmalı
Vatandaş 1 yıl önce
Murat kardeşim ahlaksızlık ortalıkta kol geziyor belki bu o kadar açık değil ama tvlerde sahillerde parklarda millet resmen yarış eder hale gelmiş. Ve tahrik olan bunun gibilerde savunmasız gördüğüne saldırmış. Tabiki tasvip etmiyoruz ama neden bir çarşaflıya değilde bir başkasına yapılan bu saldırı
BenDeniz 1 yıl önce
Böyle sapık ruhlu yorumcular olursa. Bir kereden bir şey olmaz diyen ülkeyi yönetenler olursa olacağı budur sokaklarda kadınlara saldırılar nereden yüz aldıkları, cesaret aldıkları belli. Kimse kimsenin giyme özgürlüğüne karışamaz.
Vatandaş 1 yıl önce
biz Allah’ın kanununu uygulasınlar kapansınlar dedik sapık ruh siz ve sizin gibilerde var. Rabbim kadınlara örtünün diyor sizin gibiler Allah’ın kanununa gerici diyor. Tasvip etmiyoruz ama bu gidişat ile çok daha böyle olayları görürüz.
mehmet 1 yıl önce
Kimse bir kereden bir şey olmaz demiyor ama senin gibi ahlaksızlar iftira atıyor. Malum bir partide ise bir değil onlarca taciz tecavüzü gündeme bile getirmezsiniz bu da sizin iki yüzlülüğünüzü gösteriyor.
Trabzonlu 1 yıl önce
Yarın senin Bacına yapılacak o zaman hoşuna gider
BenDeniz 1 yıl önce
MEHMET; Sıradan bir insan söylemedi bunu Devletin Aile Bakanı Sema ramazanoğlu‘nun bir seferden bir şey olmaz demesi farklıdır.ben onu demek istiyorum! Ahlaksız sensin.Ahlaksızın önde gideni da sensin senin gibi zihniyeti olanlardır ahlaksız!
PÖH 1 yıl önce
Bu ulkede adalet yokki ulkenin icjne ettiler verin agirlastirilmis muebbet ibneye akillansin
Zmr 1 yıl önce
Bu sapığa gereken tepkiyi tabiki vermek lazım ama kadınların orası burası açıp gezmesi sapıklık değilmidir ben bir bayanın kalçasını göğüslerini neden göreyim yolda yürürken az insaf bir erkeğin avret yerini belirginlestirerek yürümesi sapıklık olmazmı eee kadının açması neden normal !!!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@