Trabzonlu 500 bin YTL kaybetti

Var mısın Yok musun” yarışmasında yarışan İlker adlı yarışmacı, üç gün önce gördüğünü söylediği rüyası gerçek olup karşısına çıkınca, cesaret edemedi ve 91 bin YTL'lik ödülle yetinmek zorunda kaldı.Son dört kutuda iki mavi ve iki 500 bin YTL'lik kutuyla g

Bölgesel 24.11.2008, 15:05
Trabzonlu 500 bin YTL kaybetti
Var mısın Yok musun” yarışmasında yarışan İlker adlı yarışmacı, üç gün önce gördüğünü söylediği rüyası gerçek olup karşısına çıkınca, cesaret edemedi ve 91 bin YTL'lik ödülle yetinmek zorunda kaldı.

Son dört kutuda iki mavi ve iki 500 bin YTL'lik kutuyla giren yarışmacı, “Bu sahneyi üç gün önce rüyamda görmüştüm. Son iki kutuya 22 ve kendi kutum 8'le girmiş ve rüyamdan mutlu bir şekilde uyanmıştım. Bu yüzden devam etmek istiyorum ve kutumda da 500 bin YTL olduğuna inanıyorum” dedi.

Uzun bir süre kararsız kalan İlker, eşiyle de konuşup sonunda 91 bin YTL'lik teklifi kabul etti. Daha sonra açtırdığı 4 ve 7 numaralı kutularda mavi renkleri açtırdı. Son ikiye de iki 500 bin YTL ile girdi. Böylece son ikiye 500 bin YTL'lik kutuyla girme ihtimali gerçekleşmiş oldu. Ancak İlker, 91 bin YTL'lik teklifi kabul ettiği için yarışmadan da bu miktarda ödülle ayrıldı.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
şenel 13 yıl önce
ya uyuz oldum be kardesım vala fıtık ettı benı karısı al al dıe bagırdı adam ne guel devam edecektı ıstee bır erkek kendı kararını vermelı karının azına bakarsa ole olur
hümeyra 13 yıl önce
biçok erkek eşinin lafına önem verir gerekirsede dinler):)))))

Gelişmelerden Haberdar Olun

@