Trabzon'dan çıkmadı ceza yedi

Trabzon'da ikamet eden 65 yaşındaki Ethem Küçükenez, Ulaştırma Bakanlığı'ndan kendisine gelen Kaynaşlı Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) kaçış cezası içeren tebligatı görünce şok oldu. Çünkü Ethem Küçükenez, arabasıyla Akçaabat'a bile gitmemiş. Burası Türkiye.

Bölgesel 18.12.2008, 19:03
Trabzon'dan çıkmadı ceza yedi

Trabzon'da ikamet eden 65 yaşındaki Ethem Küçükenez, Ulaştırma Bakanlığı'ndan kendisine gelen Kaynaşlı Otomatik Geçiş Sistemi (OGS) kaçış cezası içeren tebligatı görünce şok oldu. Çünkü Ethem Küçükenez, arabasıyla Akçaabat'a bile gitmemiş.

Burası Türkiye.
Böyle bir olay başka yerde olmaz(!) dedirten bir olay Trabzonlu Ethem Küçükenez'in başına gelen.
Bağkur emeklisi 65 yaşındaki Ethem Küçükenez, her hangi bir yerde de çalışmıyor. Karşısında ise 680 YTL'lik bir ceza.
Küçükenez'in başı Ulaştırma Bakanlığı'nın tebligatıyla büyük dertte.
Çünkü adına 680 YTL ceza kesilmiş.
Hem de 1980 model 61 DT 922 plakalı wolsvagen marka arabasıyla hayatı boyunca hiç gitmediğini söylediği Bolu'da Kaynaşlı'daki OGS'den para ödemeden kaçtığı gerekçesiyle.
Geçtiğimiz hafta Ulaştırma Bakanlığı'ndan kendisine Kaynaşlı Otomatik Geçiş Sistemi (OGS)'den kaçış cezasını içeren tebligat gelen 65 yaşındaki Ethem Küçükenez, “Kaynaşlı'da OGS'den geçerken ücret ödememişim. Oysa ben ömrümde bu arabamla Akçaabat'a bile gitmedim” dedi.

Gerekli makamlara durumu ilettiğini ancak kendisine cezayı ödemekten başka yapılacak bir şeyin olmadığını söylediklerini belirten Küçükenez, “Bu yüzden bana faiziyle birlikte 680 YTL para cezası kestiler. Hata yaptığımı ispatlasınlar değil bu cezayı ödemeyi arabamı bile onlara vermeye hazırım” dedi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
casa 13 yıl önce
anlaşılan 61 DT 922 plakalı araçKaynaşlı gişelerinden geçmemiş ançak madur vatandaşımız araçın plaka ve araçı kapsayan fotoğrafı kendilerine göstermelerini talep etmesi bu mümkün olmassa mahkemeden başka çözüm yok o zaman davacı iddiasını deliliyle yani fotoğrafıyle ispata mecburdur.Kendilerine geçmiş olsun der,düzeleceğini umarım.
karsiyanlal 13 yıl önce
en basiti yol benzin istasyonları bilgi işlemi denetlensin plaka bilgisi girilip benzin aldığı yerler görünür ; öle ya oraya kanatlanıp gitmedi ; bizde bu sayede sistemin çalışıp çalışmadığını görmüş oluruz
sıla işte 13 yıl önce
takma be etem amca EKREM ABİDEN ALIRSIN MEGANI OLUR BİTER

Gelişmelerden Haberdar Olun

@