Trabzon yaşanılır kent olacak

Canalioğlu, Değirmendere Mahallesi'nde bulunan Demirkırlar mevkisindeki esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi. Hizmet konusunda herkese eşit mesafede olduklarını belirten Canalioğlu, ''Biz hizmetlerimizi tamamen kent yararına yapıyoruz. Mahallelere v

Bölgesel 11.11.2008, 17:44
Trabzon yaşanılır kent olacak
Canalioğlu, Değirmendere Mahallesi'nde bulunan Demirkırlar mevkisindeki esnafı ziyaret ederek, sorunlarını dinledi.

Hizmet konusunda herkese eşit mesafede olduklarını belirten Canalioğlu, ''Biz hizmetlerimizi tamamen kent yararına yapıyoruz. Mahallelere ve esnafımıza yaptığımız hizmetlerdeki temel hedefimiz mutlu ve huzurlu bir toplum, sağlıklı ve yaşanılabilir bir kent oluşturmaktır.

Bu amaç doğrultusunda mahalle ziyaretlerimizin yanı sıra esnaflarımızı da ziyaret ederek gerek kendi iş yerleri ile gerekse de kent sorunlarıyla ilgili fikir alış verişinde bulunuyoruz'' dedi.

Canalioğlu, Demirkırlar mevkisinin Trabzon'un önemli bir sanayi bölgesi olduğunu ifade ederek, ''Burada binlerce insan ekmek yiyor. Sorunlarını çözmek bizlerin görevidir. Daha önce de bu bölgeye geldiğimizde bize iletilen sorunların büyük bölümünü çözüme kavuşturduk.

Ancak, kentimizin hızla büyüyen ve gelişen bir konumda olması beraberinde yeni sorunları da getiriyor. Bunun için bizde sorunları yerinde tespit edip çözüme kavuşturuyoruz'' diye konuştu.

Demirkırlar esnafı da Başkan Canalioğlu'na çeşitli istek ve şikayetlerini bildirdiler.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
yavuzalkan 13 yıl önce
seçim üzeri sallayın seçimden sonrada yatın sanki beş yıldır başkan siz değilsiniz acaba şuanada trabzon yaşanır bir kentmi
ŞABAN İŞLEKLİ 13 yıl önce
siyaset üstü kimliğim vardır yanlış anlaşılmayayım velakin ben kişilik karizması olarak belediye başkanımız mehmed volkan canalioğlunu takdir ediyorum saygılarımla hürmetlerimle.tekrar edeyim siyasetle ilgim bağlantım yok..
OziloZ 13 yıl önce
Sayın Yavuz Alkan Trabzon'un yaşanır bir kent olması için Volkan Canalioğlu'ndan ne gibi taleplerde bulundunuz? Yani bizim insanımız eleştirmeyi çok sever ama sorsan ki "peki ne yapalım?" diye. Ağzını açamaz. Ya da hayatında hiç tiyatroya gitmemiş bir insan tiyatro salonu ister. Maksat laf olsun. Ben Canalioğlu'ndan çok memnunum. Yapabileceği pek çok şey yapmıştır. Yapacakları da proje/yapım aşamasındadır. Partisinin hiç bir önemi yok. Başka bir partiden girse de Trabzon halkı yine onu seçecektir diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@