banner556

Trabzon Vakfıkebir'de şok !

 Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde, belediyeye ait eski çöplük alanında çok sayıda ilaç ve ilaç kutusu bulundu.  Balık avlamak için sahile giden bir vatandaş belediyeye ait eski çöplük alanında çok sayıda ilaç ve ilaç kutusu bulması üzerine durumu, telefonl

Bölgesel 05.11.2012, 15:58
Trabzon Vakfıkebir'de şok !

 

Trabzon’un Vakfıkebir ilçesinde, belediyeye ait eski çöplük alanında çok sayıda ilaç ve ilaç kutusu bulundu. 
 
Balık avlamak için sahile giden bir vatandaş belediyeye ait eski çöplük alanında çok sayıda ilaç ve ilaç kutusu bulması üzerine durumu, telefonla İlçe Sağlık Grup Başkanlı’ğa haber verdi.
 
Olay yerine gelen İlçe emniyet güçleri ve Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih Baran tarafından yapılan incelemeler sonucunda ilaçlar toplanarak Sağlık Grup Başkanlığı’na götürüldü.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan İlçe Sağlık Grup Başkanı Dr. Fatih Baran, Sağlık Grup Başkanlığı’na, sahil kenarında çeşitli muhteviyatta ilaç ve ilaç kutuları görüldüğü ihbarının geldiğini belirterek “İhbarın üzerine olay yerine gittiğimizde birçok sayıda ilaç kutusuna rastlanıldı.
 
İlçe emniyet ekipleriyle de konu paylaşılarak gerekli incelemeler yapılmak üzere çalışmalara başlandı. İlaçlar tutanakla toplanarak ilaçların kim ve kimler tarafından buraya nasıl atıldığını tespit etmeye çalışacağız” dedi.
Yorumlar (1)
s.eyüboğlu 8 yıl önce
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİNE devirler başladı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@