Trabzon'da yılın ilk bebekleri doğdu

 Trabzon'da yılın ilk bebeği Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dünyaya geldi.Trabzon'da yaşayan Tuğba ve Erdem Ateşoğlu çifti, 3 kilo 100 gram olarak 00.05'te doğan ikinci kız bebeklerine "güzel ve iyi ahlaklı" anlamına gelen Zümra adını verdi.Genç

Bölgesel 01.01.2015, 08:56 30.07.2019, 11:50
Trabzon'da yılın ilk bebekleri doğdu

 Trabzon'da yılın ilk bebeği Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde dünyaya geldi.

Trabzon'da yaşayan Tuğba ve Erdem Ateşoğlu çifti, 3 kilo 100 gram olarak 00.05'te doğan ikinci kız bebeklerine "güzel ve iyi ahlaklı" anlamına gelen Zümra adını verdi.

Genç çifti tebrik ederek sağlıklı ve mutlu bir hayat dileyen Vali Abdil Celil Öz, eşi Rukiye Öz ile bebeğe cumhuriyet altını taktı. Vali Öz'e, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras ile İl Emniyet Müdürü Murat Köksal da eşlik etti.

Vali Öz, 2014 yılının son dakikalarında dünyaya gelen Havva ve Yakup Yavuz çiftinin Kaan adını verdikleri bebeklerine de altın taktı.

Trabzon Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ile Çarşı Polis Karakolu Amirliği'ni de ziyaret ederek görevli personelle sohbet eden Vali Öz, genç ve dinamik bir kadronun yılbaşında görev yaptığını belirterek, "2014 yılı şehrimiz için genel anlamda iyi geçti diyebiliriz. Umarız bu yıl aynı şekilde huzurlu, sağlıklı ve refah içerisinde bir yıl olur" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@