alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzon'da Büyükşehir'e hazırlık

Yıl sonuna kadar büyükşehir olmaya hazırlanan Trabzon Belediyesi şehir merkezinde yeni kurulacak belediye isimlerini vatandaşa soruyor.Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Halkımızın görüşleri doğrultusunda merkez belediyesi isimleri be

Bölgesel 19.04.2012, 12:23 19.09.2017, 16:23
Trabzon'da Büyükşehir'e hazırlık

Yıl sonuna kadar büyükşehir olmaya hazırlanan Trabzon Belediyesi şehir merkezinde yeni kurulacak belediye isimlerini vatandaşa soruyor.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, “Halkımızın görüşleri doğrultusunda merkez belediyesi isimleri belirleyeceğiz. Vatandaşlarımızın en doğru kararı vereceğine inanıyorum” dedi.

Trabzon Belediyesi’ne ait www.trabzon.bel.tr adresinde açılan ankete vatandaşlar 21 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’a kadar başvurabilecekler.

Büyükşehir Anketi başlığı altında yapılan ankette vatandaşlara; “Yıl sonuna kadar büyükşehir olması planlanan Trabzon’umuzda merkez belediyesi için önereceğiniz isimler nelerdir?” sorusu yöneltiliyor.

Trabzon Belediye Başkanı Gümrükçüoğlu, Trabzon’un yıl sonuna kadar bir aksilik olmaması durumunda büyükşehir statüsü kazanacağını ifade ederek, “Hazırlanmakta olan Büyükşehir Belediyesi Kanun Taslağının hazırlıklarının geldiği aşama yıl sonuna kadar Trabzon’un büyükşehir belediyesi olacağını gösteriyor. Trabzon’a hayırlı olsun” dedi. 


Yorumlar (30)
AHMED KARAKAYA 10 yıl önce
İnönü mah.ismine takmışsınız illa değiştireceksiniz
seplam 10 yıl önce
Sayın başkan büyük belediye olacagız da ben AKOLUK da oturuyorum her gün sularımız kesiliyor bu sorun gidecekmi sularımız akacak mı bundan haber verin isim önemlidegil
serko 10 yıl önce
Hayatta en kötü hastalık kuruntudur. Yeni ismim inönü olmasını isteyen varsa söylesim. benim gönlüm Kanuniden yana
OnAir_TS 10 yıl önce
getirisi oldugu gibi götürüsüde vardir, insallah benim vatandasimin yöremin insaninin cebini pozzitif yönde etkiler.
KIPÇAKLI 10 yıl önce
İnönü Mahallesi ismi yine kalabilir neticede merkez belediyesinin ismi değişecek mahalle isimleri farklı belediye ismi farklı. Bence Trabzon'u Fetheden ayrıca Peygamberimizin müjdecisi Büyük Komutan Fatih Sultan Mehmed'in adı verilmeli. Ecdadın attığı imza korunmalı. Gelecek nesillere taşınmalı. Nasıl Eski İstanbul Bu gün Fatih Belediyesi ise Trabzon'un merkez belediyesi'de Fatih Olmalı!
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
Trabzon mutlaka büyükşehir olmalıdır.Karadeniz'in en güzel ve en önemli şehri Trabzon'dur!
sametkadirli 10 yıl önce
kayseri koca sinan belediyesi gibi trabzonda da sultan süleyman belediyesi yakışır
ANTİ-BURSA 10 yıl önce
GÜNEŞİMİZSİN...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@