7m


7m

hyundai

Seyyar zabıtayı darp etti

Alınan bilgiye göre, Pazarkapı Mahallesinde bulunan Pazarkapı Camisi önünde tezgah açan seyyar satıcılar Emre Demirci ile kardeşi Bahtiyar Demirci, zabıta ekiplerince, tezgahlarını kaldırmaları yönünde uyarıldılar. Tezgahlarını kaldırmak istemeyen ve dire

Bölgesel 26.09.2008, 17:21
Seyyar zabıtayı darp etti
Alınan bilgiye göre, Pazarkapı Mahallesinde bulunan Pazarkapı Camisi önünde tezgah açan seyyar satıcılar Emre Demirci ile kardeşi Bahtiyar Demirci, zabıta ekiplerince, tezgahlarını kaldırmaları yönünde uyarıldılar.

Tezgahlarını kaldırmak istemeyen ve direnen Demirci kardeşler, zabıta memurları Erdem Ayyıldız (31) ve Demir Tan Sağlam (30) darp ettiler.

Takviye ekiplerin gelmesiyle Emre ve Bahtiyar Demirci, etkisiz hale getirildi. Demirci kardeşler daha sonra polis tarafından gözaltına alındı.

Darp sonucu yaralanan zabıta memurları Ayyıldız ve Sağlam, kaldırıldıkları Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındılar.

Yorumlar (3)
murat kara 14 yıl önce
yıllardır bu sorun çözülemiyo bizim valilik ve emniyet ne yapar bi tarafda vergisini ödeyen esnaf diğer yanda sağlıksız şatış yapan el arabaları yeter artık her şeyi belediyeden beklemeyelim vergi dairesi nerde

sağlık müdürlüğü nerde ancak gitsinler vergi veren esnafın anasını ağlatsınlar
karsiyanlal 14 yıl önce
vergi veren bu ülkede ahmak oluyor ; neden acaba; hemen sayalım seyyar vergi ödemeden dükkan kirası ödemeden su elk ödemeden para kazanıyor ; güzel rantı var her yer onun , çözüm arabayı satana tamir edene kadar kuvvetli bir kanun ; seyyarı ve yataklık edenlere direkt 10-20 gün arası hapis cezası bakın seyyar kalırmı ?
GERÇEK 14 yıl önce
Yıllardır konu aynı mekan aynı vergisini veren esnaflara haksızlık olan bu seyyar işi maalesef memleketimizin kanayan yarası kanunlarla sabit olan busuç unsurundan kişiler içeri girdiğinde 2-5 yıl içerde yatsa belkide birdaha seyyar diye birşey kalmayacak.Yinede suçlu bizleriz acıma hissimizle olaylara yaklaşıp ne olacak ekmek parası için uğraşıyor bırakın allahaşkına diyoruz.Bu iyiniyetlerimizi kanunlar yönünde düzgün kullanabilirsek böyle suçlar yaşanmaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@