banner536

banner526

banner533

Rize'de Erdoğan'ı kızdıracak eylem !

 Türkiye'nin hızla yavaşlayan nüfus artışı nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan her fırsatında "en az 3 çocuk yapın" tavsiyesinde bulunmaya devam ediyor. Ancak bugün Erdoğan'ın memleketi Rize'de 2 çocuk babası bir vatandaşın isyanı bu tavsiyenin gerçek

Bölgesel 05.02.2013, 22:52
Rize'de Erdoğan'ı kızdıracak eylem !

 

Türkiye'nin hızla yavaşlayan nüfus artışı nedeniyle Başbakan Recep Tayyip Erdoğan her fırsatında "en az 3 çocuk yapın" tavsiyesinde bulunmaya devam ediyor.
 
Ancak bugün Erdoğan'ın memleketi Rize'de 2 çocuk babası bir vatandaşın isyanı bu tavsiyenin gerçekleşmesinin zor olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.
 
Rize'nin Pazar ilçesinde, bir süredir iş aramasına rağmen bulamadığını belirten 34 yaşındaki Evren Genç, kendisini belediye binasının önündeki demir korkuluklara zincirledi.
 
Belediye önünde zincirli eylemde bulunan Evren Genç, polis ve zabıta memurlarına cezaevinden şartlı tahliye ile çıktığını, iki senedir başvuru yapmasına rağmen iş bulamadığını anlattı. İŞ-KUR’un da kendisine cevap vermediğini öne süren Genç, "İki ay sonra çocuğum olacak.
 
Eşim hasta, ona ilaç alamadım. Bana akıl verin, ne yapayım?” diye dert yandı. Polis ve zabıtaların güçlükle ikna ettiği Evren Genç, zabıta görevlilerinin zinciri kesmesi sonrasında karakola götürüldü.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
adil türk 8 yıl önce
Türkiye öyle bir krizin için de ki .Bunu hisetmemek mümkün değil.Adeta patlamaya hazır bomba misali.ZamZam ,vergi vergi Vatandaşta para yok.İş desen oda yok.

Ne yapsın vatandaş hırsızlıkmı yapsın suçmu işlesin.

Ben olasam çocuklarımı Recep beye gönderirim bak bunları diye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@