Köylülere ''GSM'' oyunu

Güzyurdu, Ağlık, Yarbaşı, Devekorusu, Günbatı, Eskiyol, Çömlecik, Çamur, Karacaören, Güllüce ve Belenli ile Kuşluk köyü muhtarları adına konuşan Eskiyol Köy muhtarı Tekin Yeşilyurt “Altı ay önce bir GSM operatörünün elemanı diye kendini bizlere tanıtan H.

Bölgesel 08.04.2010, 10:39
Köylülere ''GSM'' oyunu

Güzyurdu, Ağlık, Yarbaşı, Devekorusu, Günbatı, Eskiyol, Çömlecik, Çamur, Karacaören, Güllüce ve Belenli ile Kuşluk köyü muhtarları adına konuşan Eskiyol Köy muhtarı Tekin Yeşilyurt “Altı ay önce bir GSM operatörünün elemanı diye kendini bizlere tanıtan H.K. isimli şahıs bölgemizde telefon çekmediğinden dolayı 'Hangi çağda yaşıyorsunuz, devir teknoloji devri teknolojiden sizlerde yararlanın. En az 250 ve 300 arası hat alırsanız, 3 ay içerisinde sizlerin rahat görüşebilmesi için bölgede uygun bir yere baz istasyonu kurduracağız' diyerek şart koştu.

 3 ay abone parası ödememize rağmen baz istasyonu kurulmadı. Ayrıca köylülere 3 ay sözleşme yapıyorum diye 1 yıllık sözleşme imzalatmış. Şimdi ise Erzincan İcra Dairesi'nden gelen evraklar karşısında bütün köy icralık oldu. 12 köy toplu olarak yargıya baş vuracağız” dediTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@