Kızılcık özel idareyle bir arada

İl Özel İdaresi 1 Nolu Sosyal Tesisleri'ndeki yemekte konuşan Kızılcık, İl Özel İdaresinin ilin genelinde ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki hizmetlerin en iyi, en kaliteli şekilde sunulması konusunda kendisini sorumlu hissettiğini ve bu do

Kızılcık özel idareyle bir arada

İl Özel İdaresi 1 Nolu Sosyal Tesisleri'ndeki yemekte konuşan Kızılcık, İl Özel İdaresinin ilin genelinde ekonomik, sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki hizmetlerin en iyi, en kaliteli şekilde sunulması konusunda kendisini sorumlu hissettiğini ve bu doğrultuda çalıştığını söyledi. 
    

Üyelere, Hilton oteller zincirine yer tahsisi konusundaki hassasiyetlerinden ötürü teşekkür eden Vali Kızılcık, ''Sizleri seçip buraya gönderen vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet edebilmek için çaba sarf ediyorsunuz. Önemli kararlara imza attınız. 5 yıldızlı bir otel yapılması için yetki verdiniz. Bu otel 2011 Olimpiyatlarında faaliyete geçmiş olacak. Trabzon'umuz güzel bir turistik tesise kavuşmuş olacak'' dedi.
    

İl Genel Meclisinin kasım ayı çalışmalarındaki yoğun mesaisinde Trabzon'a özel bir üniversitenin kazandırılması konusunda da önemli bir karar alındığını dile getiren Kızılcık, İl Genel Meclisinin bu kararıyla eğitim anlamında da Trabzon'a ciddi bir katkısı olduğunu ve iş yapan bir meclis olarak öne çıktığını vurguladı.
    

Kızılcık, afetle ilgili birimlerin de yarından itibaren İl Özel İdaresine bağlanacağını ifade ederek, bu anlamda Trabzon'un hazırlıklı olduğunu ve bütün illerden önce Afet Koordinasyon Merkezinin yapılmasına başladığını kaydetti.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler