Karadeniz Yol projesine devam

Yol inşaatı projesi kapsamında olan Bolaman beldesi şehir içi geçişinin yapımına başlandı. Yol çalışmasını yapan Yüksel İnşaat Yetkilileri, Bolaman şehir içi geçişinin emniyet şeridi ile birlikte Fatsa'nın tek şeridi gibi olacağını belirterek, “Burada 1 k

Bölgesel 09.09.2008, 15:39
Karadeniz Yol projesine devam

Yol inşaatı projesi kapsamında olan Bolaman beldesi şehir içi geçişinin yapımına başlandı. Yol çalışmasını yapan Yüksel İnşaat Yetkilileri, Bolaman şehir içi geçişinin emniyet şeridi ile birlikte Fatsa'nın tek şeridi gibi olacağını belirterek, “Burada 1 kilometre yol çalışmamız olacak.

Bu çalışma ile birlikte Bolaman-Perşembe Otoyol Projesi tamamen bitmiş oluyor. Sıra sahil yolunun iyileştirilmesine geldi. Sahil yolunun ihalesi yapıldı ama ödenek bekliyor. Bu iyileştirme tahmin ediyorum 2 yılda ancak biter. Çünkü sanat yapıları var, menfez var, duvar var, ufak tefek genişlemeler var. Burada hemen hemen 3 şeritli yol çıkar” dediler.

Yorumlar (1)
iskefiyeli 12 yıl önce
Hani karadeniz otoyolu hizemete açılmıştı ya.Hala ne ihaleleri veriliyormu.Neden böyle siyaseten çıkarcı yollara bavurulur.Sonrada fakir fukaranın hakkını kimseye yedirmem de .Güldürmeyin bizi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@