Karadeniz'de hainler, şehit Eren'in katillerine yardım etmişler!

Giresun'da yakalanan PKK'lı teröristin itirafları gerçeği ortaya çıkardı.

Bölgesel 03.11.2017, 17:09 03.11.2017, 20:12
Karadeniz'de hainler, şehit Eren'in katillerine yardım etmişler!

Yakalanan PKK’lı terörist itiraf etti: Giresun’da karı koca yardım ve yataklıktan tutuklandı Giresun’un Dereli ilçesi Kulakkaya yaylası kırsalında geçtiğimiz hafta yakalanan ve Trabzonlu Eren Bülbül'ü şehit eden grubun içinde yer alan PKK’lı terörist ‘Aram’ kod adlı Mustafa Tolucan’ın ifadeleri doğrultusunda; Yağlıdere ilçesi Yeşilpınar köyünde yaşayan B.K, eşi G.K. ve oğulları M.K.'ın Bölücü Terör Örgütü (BTÖ) mensuplarına yardım ve yataklık yaparak erzak temin ettikleri tespit edildi. 

Karadeniz'de hainler, şehit Eren'in katillerine yardım etmişler!

PKK'LILARA YARDIM EDEN KARI KOCA TUTUKLANDI

Köye düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şahıslardan baba B.K anne G.K çıkartıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, oğulları M.K ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Giresun Valiliği'nden olayla ilgili yapılan açıklama ise şöyle:

“Giresun ili Dereli ilçesi Kulakkaya Yaylası'nda 23 Ekim 2017 günü yakalanan PKK/KCK Bölücü Terör Örgütü (BTO) mensubu Mustafa Tolucan'ın yapılan sorgulamasında, Ekim 2017 ayı başlarında Giresun ili Yağlıdere ilçesi Yeşilpınar köyü Susuz mevkii Karadağ obasında ikamet eden B.K, eşi G.K. ve oğulları M.K.'ın BTÖ mensuplarına yardım ve yataklık yaparak erzak temin ettikleri tespit edilmiştir. B. K., G.K. ve M.K. isimli şahıslar 2 Kasım 2017 günü yakalanarak aynı gün mahkemeye çıkarılmış olup B.K. ve G.K. tutuklanarak Giresun Kapalı Cezaevi'ne konulmuş, M.K. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır. Giresun İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesinde Teröristle Mücadele Harekatı kapsamında operasyonlara aralıksız olarak devam edilmektedir.”

Yorumlar (8)
idamgelsin 3 yıl önce
uyy karadenizde terörist besleyende mi varmış!! teröristleri onları besleyenleri ipe çekmeli idam istiyorum
kandirilmak Modaya 3 yıl önce
belliki terörist köyliyi kandirmis
Re 3 yıl önce
Tek Çare I D A M.
Fatih 3 yıl önce
giresun yağlıdere, şebinkarahisar.. buralardan hainlerin çıkmasına şaşırmadım.. daha öncede yaşanmıştı.. oraların sütünde var bi bozukluk..
ünal Arslan 3 yıl önce
fatih seni kınıyorum ne demek yağlıderelilerin ve şebinkarahisarlıların sütü bozuk deyip olayı genelleştiriyosun maçkaya 3 defa nasıl geldi yardım almadan teröristler hain her yerde haindir
Tarkan Bahçekapılı 3 yıl önce
Bunların teröristlerden ne farkı var,içeri atıp beslemenin
ne mantığı var kafalarına sıkacaksın,karadenizde bu durumun olması kesinlikle kabul edilemez, yüz karaları hainler
Reis 3 yıl önce
Tek Çare I D A M.
İLKER TÜRK 3 yıl önce
Kanı bozuklar sizi asın gitsin

Gelişmelerden Haberdar Olun

@