banner539

banner526

banner533

banner513

Forum Trabzon kapattı!

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'ne dün akşam ve bu sabah giden vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şok oldular. 'Forum Trabzon'da yılbaşı eğlencesi vardır' hayali ile vakit geçirmek için yola koyulan vatandaşlar, kapıdan geri dönmek zorunda kaldılar

Bölgesel 01.01.2009, 17:55
Forum Trabzon kapattı!

Forum Trabzon Alışveriş Merkezi'ne dün akşam ve bu sabah giden vatandaşlar gördükleri manzara karşısında şok oldular.

'Forum Trabzon'da yılbaşı eğlencesi vardır' hayali ile vakit geçirmek için yola koyulan vatandaşlar, kapıdan geri dönmek zorunda kaldılar. 

Çünkü Forum Alışveriş Merkezi'nin yılbaşı uygulaması saat 20.00 de merkezi kapatıp, ertesi gün saat 13.00'de açılması olarak kararlaştırılmış. Bu uygulamadan habersiz olan vatandaş ise şaşkınlık içerisinde kaldı.

Trabzon'un en büyük alışveriş merkezi olan Forum Trabzon'daki bu uygulama rahatsızlık yarattı.   

Forum İştirakçileri Derneği Başkanı Sedat Bozkurt, Türkiye'deki bütün Forum Alışveriş Merkezleri'nde aynı uygulamanın yapıldığını belirterek, "Önce eğlence kültürünün oturması lazım. Şuanda anında herşeyi beklemek yanlış diye düşünüyorum" ifadelerini kullandı.

 

Yorumlar (4)
karsiyanlal 12 yıl önce
açılması olay kapanması olay ; yakın gelecekte şehir içindeki alışveriş merkezi açılsın görecez acaba orayı kim sayıklayacak ;
builder 12 yıl önce
en çok ürün satabileceğin bir günde dükkan kapatıyorsun ondan sonra kimse alışveriş yapmıyor diyorsun kiraları ödeyemiyoruz diyorsunuz..yılbaşı gecesi dükkan kapatılırmı ???
mudokaptan 12 yıl önce
kapatılır tabi adamlar ne yapsın adamların eğlenmeye hakkı yokmu dükkan kiralarına gelince adamlara müsteri gelmezse ne olacak...
niyazi 12 yıl önce
Trabzon halkı aldığı ürünün yanında faiş kira bedellerinin bu ürünlere ilave edilerek halka yansıması durumunda buraya gidecek müşteriler çok az bir kitleyi oluşturacaktır, buda onların çarkını döndürmeyecektir. Resmen burada insanlar haksız kira bedelleri yüzünden soyularak hollandaya aktarılıyor. vatandaş olarak kabullenemiyorum hava parası gibi birşey. bence sadece yılbaşı değil tüm yılı kapalı geçirseler esnaf ve trabzon halkı için daha yararlı olur.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@