kebir

Fındık üreticisinin eylemine AK Partili yöneticiden tepki: "Bu adamı temizleyin buradan"

Fındık üreticisi, fındık fiyatlarını protesto etmek amacıyla bir çuval fındığı AK Parti ilçe başkanlığı önüne döktü. AK Partili başkan tepki göstererek "Gelin bu adamı temizleyin buradan" dedi.

Fındık üreticisinin eylemine AK Partili yöneticiden tepki: "Bu adamı temizleyin buradan"

Samsun'un 19 Mayıs İlçesi'nde fındık üreticisi Muharrem Dursun, bir çuval fındığı AK Parti İlçe Başkanlığı'nın önüne dökerek, fındık fiyatlarını protesto etti. Dursun açıklama yaparken parti binasından inerek üreticinin yanına gelen İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, bu duruma tepki gösterdi. Telefonla birilerini arayan İlçe Başkan Kalaycı, "Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan" dedi.


AK PARTİ İLÇE BAŞKANLIĞI ÖNÜNE FINDIK DÖKTÜ

Samsun'un 19 Mayıs İlçesi Ormancı Mahallesi'nde, üretici Muharrem Dursun, fiyatları protesto etmek amacıyla bir çuval fındığı AK Parti İlçe Başkanlığı önüne döktü. Burada gazetecilere açıklama yapan Dursun, "Fiyatları ve maliyetleri tespit eden kendileri. 8.75 lira olarak maliyet tespit ediyorlar, 10 lira fiyat açıklaması yapıyorlar. Vatandaş olarak maliyeti biz açıklamadık, kendileri açıkladı, fiyatı da onlar verdi. Çok mağduruz. Bir işçinin maliyeti 100 liranın üzerinde. Fındık 15 lira iken yevmiye 60 liraydı, bugün 100 lira. Ben AK Parti'ye oy kullanmak için bin kilometre İstanbul’a gittim, oyumu kullandım. Ama hakkımı da ararım" dedi.


Fındık üreticisinin eylemine AK Partili yöneticiden tepki: "Bu adamı temizleyin buradan"


"GELİN BU ADAMI TEMİZLEYİN BURADAN"

Açıklama yapılırken parti binasından aşağıya inen AK Parti İlçe Başkanı Avkuta İrfan Kalaycı, üretici Dursun'un yanına geldi. Üreticinin "Buyur başkanım" sözleri üzerine "Ben senin başkanın değilim. Sen niye geldin. Kim öğretti sana bunu oğlum” diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Muharrem Dursun, “Bana ‘oğlum’ diye hitap etme başkanım. El hareketi yaparak, oğlum diyerek üzerime geliyorsun” diye cevap verdi.

Aralarında geçen sözlü tartışmanın üzerine İlçe Başkanı İrfan Kalaycı, cep telefonu ile birilerini arayarak, "Benim partimin önüne biri gelmiş fındık dökmüş, gelin bu adamı temizleyin buradan" dedi.


Fındık üreticisinin eylemine AK Partili yöneticiden tepki: "Bu adamı temizleyin buradan"


GAZETECİLERDEN RAHATSIZ OLDU: "KAPATSANA"

Kalaycı, daha sonra da olayı görüntüleyen gazetecilere tepki göstererek, "Benim fotoğrafımı çekmeye sen benden izin aldın mı? Kapat şunu, kardeşim kapatsana” dedi. Kısa bir süre sonra olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Muharrem Dursun hakkında tutanak tutarak fındıkları toplamasını istedi. Dursun, daha sonra da olay yerinden ayrıldı.

Fındık üreticisinin eylemine AK Partili yöneticiden tepki: "Bu adamı temizleyin buradan"

 
Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2017, 13:25
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Omer
Omer - 9 ay Önce

Yazik! Bu millete mustehak.

He he
He he @Omer - 9 ay Önce

90 yıllarda fındık kaç dolardı. 1-1.5 dolar. 3 doları beğenmiyorsunuz. İnsanın gözünü ancak ölümce bir karış torak doyurur. Gerisi yalan.

Nereden nereye
Nereden nereye @Omer - 9 ay Önce

10-15 sene önce 2 dolar fiyata üretici havada iki takla atardı. Şimdi 3 dolar fiyat açıklandı, kimse beğenmiyor. Ne diyelim insanın gözü doymazmış.

halim
halim - 9 ay Önce

kendi vatandaşına pislik muamaelesi yapıp temizleyin diyebilen bir yönetici.
Allah ıslah etsin.
sıfata bakar mısınız?
böyle insanlara artık oy vermeyin

memati
memati - 9 ay Önce

Tabi öyle olur oğlum(!) Kilometrelerce yol gitmişsin ya hani oy kullanmak için olur öyle fazla şeyapmamak lazım :)

ERTUĞRUL
ERTUĞRUL - 9 ay Önce

O FINDIĞI YERE DÖKENE YA DA YAKANA KADAR BU HIRSIZLARA OY VEREN BEYİNLERİNİZİ YAKSANIZA...

KAYIPKENTLİ
KAYIPKENTLİ - 9 ay Önce

senide 2019 da sandıkla temizlediklerin de o koca göbeğinle ağır ağır gideceksin

Nevzat
Nevzat - 9 ay Önce

Geri zekaliya bak yaaa hemen kim ögretti sana bunu partisinin önüne dükmüs.... yani hosunuza gitmeyen birsey hemen baska partili öylemi..

Trabzn
Trabzn - 9 ay Önce

İstanbula gidip oy kullanmış bide

davut
davut - 9 ay Önce

Vatandaşa kullanıla dile bakar mısın? Ama olsun 2023'te Lozan iptal oluyor ya oylar AK Parti'ye.