banner539

banner526

banner533

banner513

Dualarımız seninle Sinan

Sürmenespor Kulübü Doktoru İsmet Durmuş, yaptığı açıklamada, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde bulunan Sinan'ın uygulanan tedaviye olumlu yanıt verdiğini belirtti. Sinan Yürük'ün uyutularak solunumunun desteklendi

Bölgesel 01.03.2009, 18:13
Dualarımız seninle Sinan
Sürmenespor Kulübü Doktoru İsmet Durmuş, yaptığı açıklamada, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi yoğun bakım ünitesinde bulunan Sinan'ın uygulanan tedaviye olumlu yanıt verdiğini belirtti.
Sinan Yürük'ün uyutularak solunumunun desteklendiğini ifade eden Durmuş, ''Olumlu gelişmeler var. İlk güne nazaran az da olsa genel değerlendirmeleri iyi, ama yine de durumu ciddiyetini koruyor'' dedi.
Geçen pazar günü Gümüşhanespor ile deplasmanda karşılaşan Sürmenespor'da, forvet oyuncusu Sinan Yürük, maçtan bir gün önce Gümüşhane'de yapılan antrenmanda göğsüne top isabet etmesinin ardından fenalaşarak bir anda yere düşmüştü.
Arkadaşları tarafından Gümüşhane Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve daha sonra kalp krizi geçirdiği anlaşılan Yürük, burada yapılan ilk müdahalenin ardından, sevk edildiği KTÜ Farabi Hastanesi'nde tedavi altına alınmıştı.
Yorumlar (1)
yorguness 12 yıl önce
hadı sınan dualarımız senınle sen başarırsın kardeşim güldürürsün yüzümüzü güçlü oldunu bılıorum kazanacaksın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@