Demokrat Parti'den TS'ye destek

Demokrat Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanı İbrahim Er “Şimdi Bordo-Mavi Enerji” zamanıdır" dedi. Kamuoyunda günlerdir tartışılan Trabzonspor'un HES projesine bir destek de Demokrat Partiden geldi. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Demokrat Parti Merke

Bölgesel 17.10.2008, 16:26
Demokrat Parti'den TS'ye destek
Demokrat Parti Trabzon Merkez İlçe Başkanı İbrahim Er “Şimdi Bordo-Mavi Enerji” zamanıdır" dedi.

Kamuoyunda günlerdir tartışılan Trabzonspor'un HES projesine bir destek de Demokrat Partiden geldi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim Er “Trabzonspor Kulübü bir Dünya markasıdır. Bu markaya her Trabzon'lu sahip çıkmak ve yaşatmak zorundadır. Trabzonspor'u idare edenleri tebrik ediyorum. Kulübün hiçbir bedel ödemeden, tamamen finans kuruluşlardan sağlanacak kredilerle gerçekleştirecek bu projeyi hayata geçirmesi durumunda kalıcı bir geliri olacaktır.” dedi.

Demokrat Parti Merkez İlçe Başkanı İbrahim ER yaptığı açıklamada Uzungöl ile Trabzonspor markalarının bir arada olduğu bu proje aynı zamanda “her yıl bir Yattara demektir” dedi.

Trabzonspor yönetiminin bu HES projesi sonrasında Trabzonspor Kolejini de gündemine almasının gerektiğinin altını çizen Er “Trabzonspor kurumsal kimliğine yakışan işler yapıyor. Biz de Kulübün bu girişimlerini yürekten destekliyoruz” diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
poopstar 13 yıl önce
trabzon ve trabzonspor çağ atlıyor.. buna inanmak lazım.. ankara dan bakınca öyle gözüküyor. sayın dp başkanına katılmamak mümkün değil.. doğru bir yatırım. inşallah kazanç getirecektir.
adsız 13 yıl önce
sayın ibrahim er küçük bir imaj deyişik liği tav siye et miş dik ama kulak arka sı et miş bor do mavilerin yanın da ol ması büyük bir şeref başarıların devamını diliyoruz her iki tarafada

Gelişmelerden Haberdar Olun

@