Canalioğlu'na ADD'den plaket

Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende ADD Trabzon Şubesi Gençlik Kolları Başkan Özler Yılmaz, Başkan Canalioğlu'na, sosyal belediyecilik anlayışı dolayısıyla plaket sundu. Canalioğlu, burada yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı olan gençler

Bölgesel 10.11.2008, 16:33
Canalioğlu'na ADD'den plaket
Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi'nde düzenlenen törende ADD Trabzon Şubesi Gençlik Kolları Başkan Özler Yılmaz, Başkan Canalioğlu'na, sosyal belediyecilik anlayışı dolayısıyla plaket sundu.

Canalioğlu, burada yaptığı konuşmada, geleceğin teminatı olan gençlerin sportif, sosyal ve kültürel etkinliklerini belediye olarak sürekli desteklediklerini belirterek, ''Çünkü, gençlerimiz ne kadar iyi yetişirse onların çok daha güzel işler yapacağına inanıyoruz.

Bizler Atatürk'ün ilke ve devrimleri ışığında ülkemizi daha da ileriye götürmek için birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız'' dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
kaankarahan 13 yıl önce
ADD nin başkanı ergenekon zanlısı ve böyle bir dernek benim trabzonumun belediye başkanın plaket veriyor.çok üzüldüm.sayın başakan bunlar oy kaybettirir.
Monarchos 13 yıl önce
yawww son bir sene içerisinde baştan aşağıya bütün kurumları şaibeli olan, devletin resmi adli makamlarınca yargılanan çıkar amaçlı bir suç örgütünün maşasından trabzonu TEMSİL EDEN biri olarak plaket alıyorsun.. Alllah aşkına yaa.. yoksa başkan seni de oraya birileri mi atadı? sende bu adamların maşası mısın? yazık yazık sana oy veren bana..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@