banner526

banner533

banner513

Canalioğlu Hafızları kutladı

Trabzon Merkez Kur'an Kursu'nda Hafızlığını tamamlayan 12 erkek öğrenci için Merkez Çarşı Camiinde tören düzenlendi. Törene Trabzon Belediye Başkanı M.Volkan Canalioğlu, İl Müftüsü Ahmet Bulut, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Özçilingir ile çok sayıda vatan

Bölgesel 15.09.2008, 20:10
Canalioğlu Hafızları kutladı

Trabzon Merkez Kur'an Kursu'nda Hafızlığını tamamlayan 12 erkek öğrenci için Merkez Çarşı Camiinde tören düzenlendi.

Törene Trabzon Belediye Başkanı M.Volkan Canalioğlu, İl Müftüsü Ahmet Bulut, CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Özçilingir ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Kur'an ve ilahi dinletilerinin yapıldığı törene katılan Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu başarılarından dolayı hafızları kutladı.

Yorumlar (2)
nuri cebiroglu 12 yıl önce
bugünden ıtıbaren laıklık elden gıttı yarın chp anayasa mahkemesıne başvurur belkıde akp yı kapatırlar.hafızlar laıklık için en tehlıkleı olanlarıdır bunu bılmenız lazım.eyyy koca chp dıllere düştün vay halıne.
E.A 12 yıl önce
Döner derken kebaptan bahsetmedim. Şimdi ne güzel bir davranış diyorum ama, aması var sayın başkan seçim yatırımı olarak böyle davranmamış olsa keşke! Bu davranışı akp li bir belediye başkanı yapsa idi tüm yazılı, görsel basın bunu irtica sayıp, hatta baş savcı akp yi yeniden kapatma davası açarak bu olayı da delil gösterirdi herhalde. Ben vatandaş olarak diyorumki sayın başkan yapması gereken bir davranışta bulunmuştur, sebebi ne olursa olsun keşke herkes göstermelikte olsa böyle olumlu davranışlarda bulunabilseler, çünkü her olumlu yada olumsuz durumdan fayda çıkartabilmeliyiz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@