Bomba zanlıları tutuklandı

Trabzon'da, 12 Aralık günü gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 3 kişi ile bu kişilerle bağlantısı olduğu gerekçesiyle Samsun'da yakalanarak Trabzon'a getirilen 1 kişi, bugün öğleden sonra Trabzon Adliyesi'ne getirildi. Şahıslar çıkarıldığı ma

Bölgesel 15.12.2008, 16:09
Bomba zanlıları tutuklandı

Trabzon'da, 12 Aralık günü gerçekleştirilen operasyonlarda gözaltına alınan 3 kişi ile bu kişilerle bağlantısı olduğu gerekçesiyle Samsun'da yakalanarak Trabzon'a getirilen 1 kişi, bugün öğleden sonra Trabzon Adliyesi'ne getirildi. Şahıslar çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Bahçecik Cezaevi'ne gönderildiler.  

Trabzon'da, 12 Aralık günü yapılan operasyonlarda çok sayıda patlayıcı silah ve askeri mühimmatla yakalanan Bayram K. (31), Hasan A. (32) ve İbrahim H. (43) ile Samsun'da yakalanarak Trabzon'a getirilen Ferhat R. (52), Trabzon Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi'nde üç gün süren gözaltı ve sorgulamaların ardından bugün öğleden sonra saat 15.00 sıralarında Trabzon Adliyesi'ne getirildi. Yoğun güvenlik önlemi altında adliyeye getirilen şahıslar, "Patlayıcı silah ve askeri mühimmat bulundurmak" suçundan Nöbetçi Cumhuriyet Savcılığı'na sevk edildi.

Zanlılar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak Bahçecik Cezaevi'ne gönderildiler...Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
aslanyavrusu 13 yıl önce
Bu adamlar Trabzon'un ve Karadeniz'in adını kirletmeye çalışıyorlar. Karadeniz ve terör kelimeleri yanyana değil ancak cephede karşı karşıya gelebilirler. Hal böyleyken acaba nelerine güvenerek Trabzon'da barınmaya çalışıyorlar. Bizim kadar bu vatanı kimse sevemez. Kurtuluş Mücadelemiz bile Karadeniz'de başlamıştır. Biz nutuk atmayız. Ne gerekiyorsa gider yaparız. Terörü bölgemize getirmeye çalşanlar bunu gözönünde bulundurup iki kez düşünmeli ve ayaklarını denk almalıdırlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@