banner539

banner526

banner533

banner513

Bıyık değil, şirketi kaybetmiş

 “TTSO'da ilginç ittifak” ile TTSO seçimlerinde kimler kaybetti, haberimizi dün okuyucularımıza duyurmuştuk. Haberimizde kamuoyunda Ali Osman Ulusoy'a açık destek mesajları veren Kenan Bıyık'ın 34. Meslek Grubunda seçimi kaybetmesi haber olarak okuyucular

Bölgesel 16.02.2009, 17:09
Bıyık değil, şirketi kaybetmiş

 “TTSO'da ilginç ittifak” ile TTSO seçimlerinde kimler kaybetti, haberimizi dün okuyucularımıza duyurmuştuk.

Haberimizde kamuoyunda Ali Osman Ulusoy'a açık destek mesajları veren Kenan Bıyık'ın 34. Meslek Grubunda seçimi kaybetmesi haber olarak okuyucularımızla paylaştık. Bunun üzerine Bıyık, bir açıklama yaptı.

Ticaret Odalarında öncelikle şahısların değil, firmaların yarıştığını ifade eden Bıyık "TTSO seçimlerine ben oy kullanmadım, şirketimiz adına yetki verdiğimiz ortağım oy kullandı" dedi.

İşte Bıyık'ın açıklaması:

 

“Daha önce de açıklamamda yer verdiğim üzere, Trabzon Ticaret Odası seçimlerinde şahsım seçime girmemiş, şirketim adına ortağım girmiştir. Ticaret Odaları'nda öncelikle şahıslar değil, firmalar yarışır. Tekrar altını çizerek belirtiyorum ki, Kenan Bıyık olarak TTSO seçimlerine girmedim, oy kullanmaya dahi gitmedim. Bu tür yanlı ve karalamaya yönelik haberleri esefle kınıyorum"

Bu konuyla ilgili haberimiz:

Yorumlar (1)
ali molla 12 yıl önce
Bu Kenan Bey'i biz çok severiz... Bu Kenan Bey.. Hem ANAP'tan RİZE'ye belediye başkan adayı olacak, hem de Trabzon'a TTSO'ya meclise girecek... Yok Yavvv. Rize'ye Belediye Başkanlığuna talip olan RTSO'ya aday olur.... Yok Ali Osman Abin(amcan) koysun da seni koysun RTSO ya koysun... Sen TTSO da meclise giremedin 90 oyun %15'ini alamadın.. Rize'ye BELEDİYE BAŞKANI OL... bİZDE DESTEKLERİZ... kİME hAKKINI helal EDECEN, kime hAKKIN helal edemeyecen öğreneceksin.... Başarılar...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@