7m


7m

hyundai

Araklı'daki kaza nasıl oldu?

Trabzon'un Araklı ilçesinde öğrenci servis minibüsünün şarampole devrilmesi 3 öğrenci hayatını kaybetmiş, çok sayıda öğrenci de yaralanmıştı. 3 öğrencinin hayatını kaybettiği kazaya bir poşet neden olmuş. -KAZAYA ''POŞET'' NEDEN OLDU- Bu arada jandarma ek

Bölgesel 18.09.2008, 11:52
Araklı'daki kaza nasıl oldu?

Trabzon'un Araklı ilçesinde öğrenci servis minibüsünün şarampole devrilmesi 3 öğrenci hayatını kaybetmiş, çok sayıda öğrenci de yaralanmıştı. 3 öğrencinin hayatını kaybettiği kazaya bir poşet neden olmuş. 

-KAZAYA ''POŞET'' NEDEN OLDU-

Bu arada jandarma ekipleri, sürücü Servet Dakes'in ifadesi ve araçtakilerin verdiği bilgiler doğrultusunda kazanan nasıl meydana geldiğini belirledi.
İfadelere göre, öğrencileri evlerine götüren minibüsün ön tarafından bulunan bir poşet, sarsıntı nedeniyle sürücü Dakes'in ayaklarının yanına düştü.
Dakes'in eğilerek poşeti buradan almaya çalıştığı sırada direksiyon hakimiyetini kaybettiği ve minibüsün sol taraftaki yaklaşık 60 metrelik uçuruma yuvarlandığı belirlendi.


Yorumlar (3)
muammercihan 14 yıl önce
ölen yavrucaklara allah rahmet eylesin tabi böle eğitimsiz dolmuş şöförleri olursa allah korusun çok kazalar olur bütün toplu taşıma yapan servis dolmuş şöförleri bence egitime tabi tutulmalı şöförler odası başkanı ancak ahkam keserb dolmuş şöförleri serserililikden başka bişey yaptığı yok ilk önce egitim şart daha dün akşam şahit olduk şehir içi dolmuşlarından ayasofya durağıında bir şöför yaşlı bir amcayla dövüşüyor işleri güçleri haydutluk şöförler odası başkanı öle egitim veriyor onlara ama napsın lar
sertackot 14 yıl önce
servis şoförlerinin vurdumduymaz, ihmalkar davranışları sadece Trabzon ile sınırlı değil. aynı sorun Rize'de de var. şehir içerisinde hız sınırı tanımayan servis şoförlerinin bu tür kazalara açıkça neden oldukları aşikar. bu söylediklermizi akli selim hareket eden servis şoförleri de okuyacaktır suçu olmayan onlara dediğimiz bir şey yok ama her şoför de kendini istisna kefesine koymasın biraz hata arasın ki sonra ceset aramayalım.
tilkimustafa 14 yıl önce
slm öncelikle ölen yavrucaklarımıza allahtan rahmet kederli ailesine başsağlığı diliyorum .ncelikle buradan trabzon milli eğitim müdürüne vekillerine sesleniyorum . araklısda eğitim çok büyük sorun haline gelmiştir.ilçeyi yöneten siyasi iradenin ve ilçe milli eğitim müdürünün sorunları çözecek kapasiteleri yoktur . lütfen araklıya eğilin .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@