Akçaabat emniyetine takdir

İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gerçekleşen törende bir konuşma yapan Özkan, vatandaşın huzurlu bir ortamda yaşamını sürdürebilmesi için geceli gündüzlü çalışan polislere her türlü desteği verdiklerini söyledi. Emniyet teşkilatının, devletin son derece önemli

Bölgesel 20.11.2008, 18:49
Akçaabat emniyetine takdir
İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde gerçekleşen törende bir konuşma yapan Özkan, vatandaşın huzurlu bir ortamda yaşamını sürdürebilmesi için geceli gündüzlü çalışan polislere her türlü desteği verdiklerini söyledi.

Emniyet teşkilatının, devletin son derece önemli kurumlarından biri olduğunu ifade eden Özkan, ''İlçemizde de görev yapan polislerimizin çalışmaları, her kesimden takdir toplamıştır. Özellikle son zamanlardaki asayiş olaylarını kısa sürede çözdükleri için kendilerine teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum'' dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Tosun ise kendilerini onurlandıran Kaymakam Özkan'a teşekkür ederek, ''Verilen destek, işimize daha çok sarılmamızı sağlayacaktır. Vatandaşımızın huzurlu bir ortamda yaşaması için çalışmalarımıza devam edeceğiz'' diye konuştu.

Daha sonra Kaymakam Özkan, aralarında Tosun ile Karakol Amiri İlker Durmuş'un da bulunduğu 7 personele takdirname verdi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
bozkurtekrem 13 yıl önce
Sayın Tosun'u Trabzon Asayiş Müdürlüğü görevindeyken tanımıştım. Akçaabata gitmeden ne kadar önce olduğunu hatırlamıyorum ama 1.5 yada 2 yıl kadar önce kendisine verdiğim küçük bir istihbarattan sonra öyle bir çalışma yaptı ki benim bile bilmediğim boyutuyla konu açığa çıkararak sanıyorum 5 yada 6 kişinin tutuklanmasıyla güzel bir temizlik yapmıştı. Sıradan bir vatandaş olduğum halde beni dinleyip bir polisten görmeye alışık olmadığım bir şekilde davranan, yaptığım şikayetten yola çıkarak gereğini yapmasıyla ve beyefendiliğiyle örnek bir polis olarak hafızamda yer edinen Abdurrahman Tosun beyin Akçaabatta ödüllendirilmesine duyduğum sevinci paylaşmak istedim.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@