banner556

Hasan Can Kaya kimdir? Konuşanlar'ın yıldızı Hasan Can Kaya...

Hasan Can Kaya son dönemde sosyal medyanın en çok izlenen yıldızlarından bir haline geldi. Peki Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşındadır? İşte detaylar

Biyografi 05.12.2020, 15:08 07.12.2020, 13:18
Hasan Can Kaya kimdir? Konuşanlar'ın yıldızı Hasan Can Kaya...

Hasan Can Kaya, Konuşanlar isimli talk show ile adını duyurmayı başardı. Son dönemin en çok izlenenlerinden biri olan Hasan Can Kaya oldukça popüler olmayı başardı. Peki Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir? İşte detaylar

Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya kimdir?

İlk olarak 1 Erkek 1 Kadın programının senaristi olarak bilinen Hasan Can Kaya, 16 Aralık 1989 İstanbul doğıumludur ve aslen Malatyalı'dır. Stand-up gösterileriyle adını duyuran Kaya aynı zamanda senarist ve yazardır. 

Çocukluğunu doğduğu Güngören'de geçirdikten sonra lise eğitimi sonrasında komedyenlik alanında ilerlemeye karar vermiştir. Kendi yazdığı hikayeleri film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre boyunca senaristlik yaptı. 1 Erkek 1 Kadın dizisinin senaristliğini yaptığı sırada arkadaşlarının da yönlendirmesiyle stand-up'a yöneldi. Leman Kültür Beşiktaş'ta düzenli olarak stand up yapmaya başladı.

Ocak 2020'den itibaren "Konuşanlar Talk Show"un çekimlerine başladı. 12 Mayıs 2020'de Youtube'da yayınlandıktan sonra büyük bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Halen bu programı sürdüren Hasan Can Kaya Youtube'de milyonlarca izleyiciye ulaşıyor.

Hasan Can Kaya kimdir?

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@